“Uwaga na rachunki!”
Pasjo Cafe — recenzja

Pasjo Cafe
Nr 8 wśród 91 Desery (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opis: Slow food ? Tak ! Zgodnie z wytycznymi tego trendu społecznego, potrawy serwowane w Pasjo są pozbawione sztucznych dodatków, sporządzane tylko z naturalnych składników i z naciskiem na zachowanie naturalnych smaków. Glutaminianu sodu, barwników czy tez innych polepszaczy smaku, u nas NIE znajdziesz. Serwujemy przede wszystkim posiłki z tradycyjnej, polskiej kuchni, ale mamy też w ofercie doskonałe burgery. Skupiamy się na tradycyjnej, polskiej kuchni głównie z rejonu Małopolski, ale mamy tez w ofercie doskonałe burgery.

Za 2x pierogi, 2x deser, 2x herbatę rachunek wyniósł 100zł i 50gr. Spieszyłem się i zapłaciłem, w drodze na pociąg przeliczyłem na spokojnie zamówienie i stwierdziłem że zostałem oszukany na około 30zł Dodatkowo jedzenie było nieświeże, nie obyło się bez kilku wizyt w toalecie.

Dziękujemy, Konsumentowiec

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Jedzenie pyszne bardzo nam smakowało! Obsługa bardzo sympatyczna! Polecamy, chętnie odwiedzimy jescze raz :)

Dziękujemy, Onita97
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne niezobowiązujące miejsce na śniadanie lub lunch w gronie najbliższych.
Proste menu miła obsługa, świeże składniki dopełniają całości. Polecam to miejsce blisko atrakcji Krakowskich, z umiarkowanymi cenami niezawodnym wyborem dań.

Dziękujemy, ziemowitiwanski
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018

Byliśmy ze znajomymi na dużym obiedzie oraz deserze podczas pobytu w Krakowie. Przede wszystkim miejsce przyjemne. Obsługa wyluzowana, grzeczna, uprzejma. Wszystkie zamówione dania przypadły nam do gustu. Były naprawdę pyszne. Polecamy krem z pomidorów, burger salad oraz ciasta. Ponadto, kawa podawana w tym lokalu była naprawdę mocna i aromatyczna! Rzadko spotykane... Była to druga wizyta w tym miejscu i kolejny raz wszyscy wyszli bardzo zadowoleni. Polecamy każdemu!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, AficionadoS
Zrecenzowano 6 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Po prostu małe porcje. Dobre jedzenie ale ja się nie najadlem. Smaczna lemoniada, fajny klimat. Polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, sebekkrup

Pasjo Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pasjo Cafe? Podziel się wrażeniami!