Zrecenzowano 14 maja 2018

Nie polecam to miał być super spędzony czas...Tragedia nie byłam jeszcze w takim miejscu ...obiad oczekuje się bardzo długo....w łazience brak papieru toaletowego ogólne wrażenie tragedia.Nie mam pojęcia kto wystawia pozytywne opinie chyba osoby podstawione.

• Data pobytu: maj 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Il Capo D
Zrecenzowano 6 maja 2018

Koszmar restauracyjny , tragedia . CZAS OCZEKIWANIA 2 GODZINY. Kotlety odgrzewane. Ziemniaki zimne, Czas podania 2H. WSTYD . Kelnerstwo , 2 klasa liceum ogólnego . Innych dań nie ma.Wstyd. Silnie nie polecam. Pomimo wielkiego sentymentu i miłych wspomnień teraz NIE POLECAM. . Jeśli chcesz spędzić złe chwile- to tu.,

Wskazówka dotycząca pokojów: Change hotel
  • Data pobytu: maj 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, parchere
Zrecenzowano 3 marca 2018

W paszkówce spędziłem jeden dzień pełny wrażeń .Pokój super fajne dżakuzi .Romantyczna kolacja .Jedna uwaga nie podawać kompotu do kolacji to takie staromodne .Ogólne wrazenia bardzo dobre.Ten piesek co tam jest daje poczucie bezpieczeństwa ,takie szlacheckie.Pozdrawiam obsługę bardzo się stara.

Wskazówka dotycząca pokojów: Wszędzie fajnie
  • Data pobytu: kwiecień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, zbych2014
Zrecenzowano 6 września 2017

W poprzedniej recenzji obiecałam, ze wróce do Paszkówki :) Byliśmy w Paszkówce na balu Karnawałowym w 2015 roku - było super :) Więc pojechaliśmy ponownie spędzić Święta Bożegonarodzenia 2016 ale niestety rozczarowanie było duże....
Nie wiem co się podziało złego chyba zmiana menagera popsuła wszystko.... Obsługa starała się jak mogła, mimo niewielu osób, raptem 6 Rodzin, nie było składnych informacji, posiłki średnie, nieświeże wędliny, sałatki z poprzedniego wieczora podane na drugi dzien na śniadanie, Ogólnie hotel wygląda na zapuszczony I troche zakurzony. Na koniec dodam, ze obsługa po kilku uwagach starała się jak mogła ale niesmak pozostał.... Szkoda bo to było piekne miejsce....

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Anita B
Zrecenzowano 20 sierpnia 2017

W palacu cisza, okres posylwestrowy wiec bylismy jedynymi goscmi w hotelu co sprawialo ze czulismy sie wyjatkowo a hotel stal sie bardzo intymny i zaczarowany. Atmosfera bardzo mila, obsluga pomocna i kompetentna.

Jedzenie smaczne, jednak za duze porcje. Podczas drugiej kolacji kelnerzy nie byli przygotowani na nasze przyjscie, w restauracji bylo zimno a stoliki nie byly ustrojone tak jak podczas pierwszej.

Pokoj zrobil na nas dobre wrazenie, duzy przestronny. W starym stylu dostosowanym do calego wystroju palacu.

Atrakcje byly srednie. Masaz z kamieniami zle przygotowany, dostalismy do pokoju kamienie rozgrzane i instrukcje obslugi co nam kompletnie nic nie mowilo. Zanim zdazylismy ja przeczytac kamienie wystygly. Co do kapieli w wannie postawionej w rogu pokoju. W pierwsza noc kapiel w olejkach eterycznych przygotowala nam obsluga. Tzn tak mialo byc bo jak by tych olejkow nie bylo a swieczki stojace na wannie bez oslonek, trzeba bylo bardzo uwazac na wlosy.

Drugiego dnia gdy chcielismy zrobic sobie kapiel, po wlaczeniu hydromasazu z dysz wypadlo cos na rodzaj grzyba. Zadzwonilismy po obsluge. Zostal wymieniony nam pokoj, a w ramach rekompensaty dostalismy butelke wine i ciasto oraz przygotowano nam kapiel w nowej komnacie. Przyczyna tego wszystkiego bylo nie przeczyszczenie dysz gdyz pokoj stal dlugo pusty bo byl remontowany.

Pomimo malego incydentu z pobytu jestesmy zadowoleni i wrocimy do palacu w Paszkowce przez atmosfere tam panujaca i ogolny wystroj tego obiektu.

Wskazówka dotycząca pokojów: Komnata krolewska na pierwszym pietrze z pieknym widokiem na ogrod.
  • Data pobytu: styczeń 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, kamilo1q