Planty w taka pogodę!

Przyjechaliśmy wczoraj i od razu poszliśmy na spacer. A zaczęliśmy od Plant. Mała rundka dookoła... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
krzysiekkalan
Warszawa, Polska
Świetne miejsce!

Cieszę się, że znów tu jestem! Bardzo czysty i piękny! Tutaj możesz robić piękne zdjęcia! Bardzo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
RainyDorotwill
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 551)

Zrecenzowano: 2 września 2019

Kazda pora roku w tym miejscu jest piekna. Masa zieleni ,wszystko zadbane,laweczki ,mnostwo ludzi. Jest pieknie

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

.... można chodzić dookoła. Zwłaszcz latem w cieniu drzew. Jest przyjemnie i nie trzeba iść przez rozgrzane kamienie w Rynku

Dziękujemy, Gerd G
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo lubię spacery tą trasą. Szczególnie w okresie wiosennym i letnim, otaczająca zieleń sprawia, że mogę się zrelaksować podczas takiej lekkiej i przyjemnej aktywności jaką jest spacer. Dla mnie to miejsce jest wyjątkowe bo mam z nim związane miłe wspomnienia....

1  Dziękujemy, magprzybylo
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Krakowskie Planty są niestety według mnie nieco przereklamowane. Mimo to warto na chwile uciec od zgiełku z Rynku i przejść się spacerkiem w kierunku Zamku Królewskiego

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, maxoratalata
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Miejsce ładnie zagospodarowane i przyjemnie się spaceruje, ale bezdomni leżący na co drugiej ławce psują klimat i niestety przestaje tam być przyjemnie. To nie noclegownia a Planty!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Joanna S