Zapisz
Super

Park blisko starówki, idealne miejsce na odpoczynek po trudach zwiedzania wielu zabytków Krakowa... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 lutego 2020
badabudibase17
Poznań, Polska
Piekne

To jest ten piekny Krakow, który tak milo sie zwiedza! W sloneczna pogode kazdy odwiedzajacy musi... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 stycznia 2020
Ostrzycka
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 572)

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

.... można chodzić dookoła. Zwłaszcz latem w cieniu drzew. Jest przyjemnie i nie trzeba iść przez rozgrzane kamienie w Rynku

Dziękujemy, Gerd G
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo lubię spacery tą trasą. Szczególnie w okresie wiosennym i letnim, otaczająca zieleń sprawia, że mogę się zrelaksować podczas takiej lekkiej i przyjemnej aktywności jaką jest spacer. Dla mnie to miejsce jest wyjątkowe bo mam z nim związane miłe wspomnienia....

1  Dziękujemy, magprzybylo
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Krakowskie Planty są niestety według mnie nieco przereklamowane. Mimo to warto na chwile uciec od zgiełku z Rynku i przejść się spacerkiem w kierunku Zamku Królewskiego

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, maxoratalata
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Miejsce ładnie zagospodarowane i przyjemnie się spaceruje, ale bezdomni leżący na co drugiej ławce psują klimat i niestety przestaje tam być przyjemnie. To nie noclegownia a Planty!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019

Jeżeli chcesz chwilkę odetchnąć od zwiedzania Starego Rynku to z pewnością warto to zrobić podczas spokojnego spaceru po plantach.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, tomekil45