Kolejny raz spędziłem 2 noce w tym hotelu. Jak zwykle było super. Pokój bardzo wygodny z widokiem, duża łazienka. Dobre wyposażenie, uprzejma i profesjonalna obsługa, bogaty wybór dań na śniadanie. I do tego 10 minut do Rynku, a Planty po drugiej stronie ulicy. Polecam

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 119waldemars

Czysto, miło, przyjemnie. Lokalizacja 10/10, śniadania mogłyby być lepsze. Razi dodatkowa opłata za parking przy cenie 900 zł za dobę! Hotel też już ma swoje lata, ale mimo wszystko warto - położony dokładnie w drodze z Rynku na Wawel.

Dziękujemy, krolikiewiczmateusz
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel stary i śmierdzący , jak w średniowieczu , meble i całe wyposażenie staroć prawie 20 letnia , wykładzina śmierdząca , drzwi stare brązowe przytłaczające , w pokoju brzydki zapach wykładziny odpychający

Dziękujemy, mbartaszczecin61
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Miła i profesjonalna obsługa, świetna lokalizacja. Pokój i łazienka przestronne. Wyposażenie obejmuje wszystkie potrzebne elementy. Bardzo czysto zarówno w pokoju jak i w częściach wspólnych hotelu. Polecam

Dziękujemy, bartosz205
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wybrałam ten hotel ze względu na przynależność do mojej ulubionej sieci, położenie, a także korzyści, jakie daje mi program lojalnościowy tej sieci. Wszędzie stąd blisko, pokoje są wygodne, a relacja jakości do ceny bardzo korzystna.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Cosmopolitan143619