Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Miła i profesjonalna obsługa, świetna lokalizacja. Pokój i łazienka przestronne. Wyposażenie obejmuje wszystkie potrzebne elementy. Bardzo czysto zarówno w pokoju jak i w częściach wspólnych hotelu. Polecam

Dziękujemy, bartosz205
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wybrałam ten hotel ze względu na przynależność do mojej ulubionej sieci, położenie, a także korzyści, jakie daje mi program lojalnościowy tej sieci. Wszędzie stąd blisko, pokoje są wygodne, a relacja jakości do ceny bardzo korzystna.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Cosmopolitan143619
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Rewelacyjna obsługa. Sprawdzona także w problematycznej sytuacji ( mimo rezerwacji w Park Inn, okazało się że nie ma pokoju) - Hotel zapewnił miejsce w drugim, w pokoju w wyższej klasie plus transfery do miejsca konferencji- bez żadnych problemów. Postawa całkowicie „frontem do klienta”, świetny kontakt z Pracownikami Recepcji obydwu miejsc. Sam hotel w rewelacyjnej lokalizacji, pokoje komfortowe, czyste, smaczne śniadania z bogatą ofertą. Zaplecze fitness bardzo dobre. Z reszty, z braku czasu nie skorzystano ( szkoda).

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Leon W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBlu_Krk, Recepcja, Radisson Blu Hotel KrakówOdpowiedź udzielona 6 dni temu

Szanowny Panie Leonie,

Uprzejmie dziękujemy za jakże pozytywną opinię!
Cieszymy się, iż pomimo kilku zawirowań, finalnie, pobyt spełnił Pana oczekiwania. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Gości oraz zapewnić Im komfortowy, najwyższej jakości pobyt,

Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Pana ponownie w hotelu Radisson Blu w Krakowie!

Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

hotel 5-cio gwiazdkowy powinien prezentowac bardzo wysoki poziom.tutaj tak nie bylo. poza super lokalizacja nie ma nic co upowaznialoby ten hotel do otrzymania tej kategorii.
beznadziejne sniadanie, w lazience pokojowej chyboczaca sie deska sedesowa.
brudne chodniki w korytarzach

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, kbucze242604
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBlu_Krk, Front Office, Radisson Blu Hotel KrakówOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Szanowna Pani,

Dziękujemy za czas poświęcony za pozostawienie recenzji.
Jest nam niezmiernie przykro słyszeć, że pobyt nie spełnił Pani oczekiwań.
Chciałabym zapewnić, iż obiekt spełnia wszelkie wymogi określane standardem hotelu pięciogwiazdkowego. Co więcej, personel jest wykwalifikowany i wychodzi naprzeciw potrzebom Gości, traktując każdego z nich idywidualnie w zależności od jego wymagań, dlatego jest nam tym bardziej przykro, że nie jest Pani zadowolona z jakości świadczonych przez nas usług.
Wszystkie Pani zastrzeżenia oraz uwagi zostaną skierowane do odpowednich działów.
Mamy nadzieję, że zdecyduje się Pani raz jeszcze na pobyt w hotelu Radisson Blu i będzie to przyjemne doświadczenie.

Z poważaniem,

Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel trzyma biznesowy standard. Jedzenie w porządku. Idealny na spotkania biznesowe, konferencje, wyjazdy służbowe. Bezproblemowa praca z pokoju. Lokalizacja bardzo dobra - centrum Krakowa więc po godzinach pracy można wyskoczyć na małe zwiedzanie okolicy.

Termin pobytu: luty 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, matepasz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBlu_Krk, Front Office, Radisson Blu Hotel KrakówOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019

Szanowny matepasz,

Serdecznie dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii.
Jest nam niezmiernie miło, że nie zawiedliśmy zaufania, którym obdarzyli nas Państwo decydując się na rezerwację w naszym obiekcie. Cieszymy się, że zarówno standard hotelu jak i jakość obsługi spełniły Państwa oczekiwania.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie!

Z poważaniem,