“Dobry hotel”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 11 dodatkowych witryn!
Radisson Blu Hotel Kraków
Miejsce nr 23 wśród 260 hoteli w Krakowie
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 26
7 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Dobry hotel”
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Super lokalizacja,ładne pokoje,miła obsługa, szybka sprawna recepcja. Pracownicy uczynni, uśmiechnięci . Zaplecze restauracyjne dobre. Blisko i do Rynku i na Wawelu, do teatrów i do muzeum narodowego.
Godny polecenia.

Pobyt: kwietniu 2017, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Ichaa364 G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika M, Guest Relations Manager, Radisson Blu Hotel Kraków, 18 kwietnia 2017
Szanowny Ichaa364

Dziękujemy za wybór naszgo hotelu i za docenienie naszej obsługi.

Pozdrawiam serdecznie z Krakowa
Monika Guest Service Manager
Napisz recenzję

2 481 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (4)
Data | Ranking
Liczba recenzji: 42
12 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
Zrecenzowano: 18 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Świetna jakość i obsługa ! Czysty schludny pokój, super oświetlenie w łazience (idealne do malowania :)i wyjątkowa pościel (dużo poduszek) :) mam wrażenie że jest lepiej niż w zeszłym roku. Plus za żelazko i czajnik w pokoju! Recepcja na wysokim poziomie : miło i profesjonalnie

Pobyt: lutym 2017, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Iwona W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika M, Guest Relations Manager, Radisson Blu Hotel Kraków, 10 kwietnia 2017
Szanowna Pani Iwono

Cieszy mnie bardzo, że wyjechała Pani od nas zadowolona i że doceniła Pani naszą obługę w recepcji :)

Mam nadzieję, że odwiedzi nas Pani jeszcze w trakcie podróży do Krakow
Warszawa, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 111
49 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 49
Zrecenzowano: 10 stycznia 2017

Bardzo polecam Radisson w Krakowie. Po prostu komfortowo, profesjonalnie, kuchnia smaczna. Małe lobby dobre na poczekanie i małą kawę ze znajomymi. Śniadania smaczne duży wybór. Elegancku, cicho, wygodnie. Parking podziemny dostępny. Pokoje ładnie urządzone, duże, dobrze wyposażone i czyste. Obsługa profesjonalna, uśmiechnięta, pomocna. Lokalizacja super, w samym Centrum przy Plantach.

• Pobyt: listopadzie 2016, wyjazd z rodziną
Dziękujemy, Barbare1211
Szanowna Barbare1211

Dziękujemy za miły komentarz i za rekomendacje. Cieszy mnie bardzo, że wyjechała Pani od nas zadowolona.
Zapraszamy ponownie do Krakowa :)
Europa
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 28
8 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
Zrecenzowano: 10 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się tutaj w ramach rodzinnego pobytu świątecznego niedaleko Krakowa. W hotelu panowała ciepła bożonarodzeniowa atmosfera dopieszczona doskonałą uśmiechniętą obsługą. Hotel jest idealnie położony, przez Planty do rynku idzie się 3 minuty! Jest tu bardzo czysto, oferowane usługi i wnętrza reprezentują wysoki międzynarodowy standard a śniadania zaspokoją każde podniebienie. Zdecydowanie polecamy i na pewno jeszcze wrócimy!

Pobyt: grudniu 2016, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Eu1Trotter
Szanowny Eu1Trotter

Cóż za wspaniała opinia: Najlepszy hotel w mieście! O takim komentarzu marzy każdy hotel. Dziękujemy bardzo za tak wspaniałą opinię i zapraszamy ponownie w trakcie podróży do Krakowa.

Chomecice, Poznan, Poland
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 20
5 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 8 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel usytuowany blisko rynku i Wawelu. Czysto, schludnie, miła obsługa, parking z wytyczonym i podpisanym miejscem czekał na nas w podziemiach, mimo położenia przy ruchliwej ulicy w pokoju cicho, jedyny minus - trochę monotonne śniadania - trzy dni to maximum.

Pobyt: styczniu 2017, wyjazd z rodziną
Dziękujemy, Joanna W
Szanowna Pani Joanno

Dziękujemy za pobyt w naszym hotelu i za miłą opinię. Jeśli chodzi o śniadania to wielu gości je uwielbia, jest to Standard Radisson we wszystkich hotelach na świecie. Zawsze czekamy na nowe pomysły od naszych gości w celu urozmaicenia bufetu.

Pozdrawiam serdecznie Monika
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Sheraton Grand Krakow
Nr 41 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 011
Holiday Inn Krakow City Center
Nr 34 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 514
Hotel Hilton Garden Inn Kraków
Nr 30 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 599
Novotel Krakow Centrum
Nr 42 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 713
Stare Miasto
Cracowdays Apartments
Cracowdays Apartments
Nr 5 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 988
Stare Miasto
Hotel Copernicus
Hotel Copernicus
Nr 27 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 494
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Radisson Blu Hotel Kraków? Podziel się wrażeniami!

Radisson Blu Hotel Kraków — dodatkowe informacje

Obiekt: Radisson Blu Hotel Kraków
Adres: ul. Floriana Straszewskiego 17, Kraków 31-109, Polska
Numer telefonu:
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków > Stare Miasto
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr2 wśród hoteli spa w miejscowości Kraków
Nr3 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Kraków
Nr12 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Kraków
Nr13 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Kraków
Nr13 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Kraków
Rozpiętość cen (za noc): 393 zł–1 392 zł
Klasa hotelu:5-gwiazdkowy — Radisson Blu Hotel Kraków 5*
Liczba pokoi: 196
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Hotel położony jest naprzeciwko Filharmonii Krakowskiej, w pobliżu Plant oraz Zamku Królewskiego na Wawelu • Międzynarodowe lotnisko Balice znajduje się w odległości 15 km, a główny dworzec kolejowy – 1,5 km. • Oferuje 196 pokoi, w tym pokoje klasy standard, klasy biznes oraz apartamenty. Dostępne są pokoje dla niepełnosprawnych. • Bezprzewodowy internet jest bezpłatny na terenie całego hotelu. • Restauracja Milk&Co serwuje kuchnię międzynarodową, dania z ryb i owoców morza oraz słynny bufet Surf&Turf. • Restauracja Solfeż znana jest z obfitych śniadań Super Breakfast Buffet • Bar Salt&Co, z oryginalnymi solnymi ścianami, gwarantuje komfort i relaks • Hotel oferuje studio urody, wypożyczalnię rowerów, centrum fitness i saunę • Posiada 8 sal konferencyjnych. Największa sala mieści do 130 gości • W pobliżu znajdują się dwa pola golfowe (w odległości 15 km oraz 25 km) • To pierwszy hotel na świecie wyróżniony eko-certyfikatem BS8901 oraz odznaczony certyfikatem Green Key. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, TripOnline SA, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Radisson Blu Hotel Kraków. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Radisson Blu Hotel, Krakow Hotel Krakow
Radisson Krakow
Radisson Hotel Krakow
Krakow Radisson

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?