Zrecenzowano: 2 września 2019

Pobyt był fantastyczny. To był nasz kolejny rodzinny wyjazd do tego hotelu. Wrażenia poraz kolejny są fenomenalne. Osoby kreaujące atmosferę w recepcji, w restauracji, na siłowni/basenie są fantastyczne. Dlatego też atmosfera nie może być inna. Jest to miejsce, do którego wrócimy już niebawem jak tylko nadarzy się taka okazja :)

Dziękujemy, ebcz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NovotelKrakowCentrum, Rezerwacje Indywidualne, Hotel Novotel Kraków CentrumOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Serdecznie dziękujemy za tak miłą opinię! Wkładamy w naszą pracę dużo serca i to dla nas prawdziwa przyjemność słyszeć, że nasze wysiłki są dostrzegane i doceniane. Nie zapominajmy, że atmosferę hotelu tworzą nie tylko fantastyczni pracownicy, ale i równie fantastyczni goście - mamy więc nadzieję, że już wkrótce odwiedzą nas Państwo ponownie :).
Życzymy wspaniałego weekendu i do zobaczenia!
Agnieszka Fedior

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Hotel położony w samym centrum Krakowa, tuż obok Bulwarów Wiślanych. Jest blisko do głównych atrakcji Krakowa.
Siłownia bardzo dobrze wyposażona.
Śniadanie rewelacyjne - duży wybór, wyciskarka do soków z owoców i warzyw, dużo potraw wege.
Mieliśmy pokój rodzinny, który był wyposażony w zabawki, książki, ścianę pokryta farba tablicowa, wiec dzieci mogły rysować kreda.

Dziękujemy, BeataStram

Szanowna Pani Beato,
To niezwykle miłe z Pani strony, że zadała sobie Pani trudu podzielenia się swoją opinią nie tylko w naszej ankiecie, ale także na portalu TripAdvisor - bardzo dziękujemy!
Jeszcze raz przekazuję serdeczne pozdrowienia od zespołu hotelu Novotel.
Z poważaniem,
Agnieszka Fedior

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel kilka krokow od Wawelu ,bardzo zyczliwy personel .Sniadania smaczne ,duzy wybor i swieze soki.W pokojach executive woda ,soki i mirinda w standardzie.Ekspres do kawy .W srod gosci przewaga obcokrajowców najwięcej z Arabi.Pokoje niezbyt duze ale z ladnym widokiem na Wawel jedyny minus to łazienki które wymagają juz odświezenia.

Dziękujemy, gonia20
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Bardzo profesjonalna obsługa a przy tym wesoła i otwarta.
Kuchnia smaczne, tak samo na śniadaniach jak i później, w restauracji. Duży wybór w menu, room service na jadalnych talerzach! :)
Wygodny, przestronny pokój. Basen dość głęboki żeby popływać.
Trochę surowy wystrój lobby.
Polecam również ze względu na lokalizację - Wawel i Stare Miasto w zasięgu spaceru, przystanek tramwajowy/autobusowy pod nosem.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, MagdaKie
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

lokalizacja doskonała, obsługa w hotelu bardzo serdeczna i przyjazna, pokój zaspokajający potrzeby, czysto i schludnie jak zawsze, śniadania całkiem niezłe, a wieczorem można się napić dobrego wina,
za każdym razem przyjeżdżam do tego hotelu z przyjemnością i mam nadzieję, będę tam wracać i polecam

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi