Kraków
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Mieliśmy okazje wypoczywać w apartamencie (420) - pokoje rewelacyjne, polecam. Wyposażenie pokoju, jakość wykonania na jak najwyższym poziomie. Śniadania dla każdego coś pysznego. Obsługa jak zawsze miła i uśmiechnięta. Polecam wszystkim.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, Yanek69
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NovotelKrkCityWest, Kierownik ds. gości, Novotel Kraków City WestOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Szanowny Yanek69,

Bardzo dziękujemy za te przemiłe słowa dotyczące naszego personelu jak i samego wyposażenia hotelu:)
Cieszy nas ogromnie, że mogli Państwo cieszyć się naszymi nowymi apartamentami.
Zapraszamy ponownie.
Guest Experience Specialist

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel zaskoczył niezwykle miłym przyjęciem w recepcji. Podczas kilkudniowego pobytu pracownicy zawsze byli uśmiechnięci i chętnie służyli pomocą. Ze względu na pobyt z dziećmi mieliśmy zakwaterowanie w tematycznym kolorowym pokoju z kilkoma atrakcjami. W korytarzu przy recepcji jest kącik do gry w XBox. Standard pokoju oraz restauracji zasługuje na 4*. Dla osób zwiedzających Kraków ciekawym rozwiązaniem jest bus hotelowy dowożący codziennie do drugiego Novotelu znajdującego się w pobliżu Wawelu. Jedynym minusem hotelu okazał się niestety basen, którego nie polecam..

Dziękujemy, Gocha_hr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NovotelKrkCityWest, guest experience specialist , Novotel Kraków City WestOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Szanowna Gocha_hr,

Dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami Pani opinią na temat pobytu u nas.
Czytając takie opinie niezmiernie nas cieszy, że nasza obsługa przyczynia się do miłego pobytu naszych gości.
Dziękuję, również za opinie na temat basenu. Jest on jedyny w swoim rodzaju, jako że ma wyjście bezpośrednio na słoneczny taras.
Guest Experience Specialist

Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy razem z żoną przejazdem na jedna noc swietujac tym samym nasza rocznice slubu. Pokoj czysty, pachnący i przestronny z duza lazienką w porownaniu do Mercure oraz z super niespodzianką od hotelu za co bardzo, bardzo dziekuje. Polozenie idealne jezeli ktos nie lubi centrum. Dobry dojazd, do centrum busem hotelowym lub komunikacja miejska zaledwie 10 minut. Z basenu niestety nie zdarzylem skorzystac natomiast odwiedzilem strefe fitness, ktora posiada wszystko do podstawowych cwiczen. Sniadanie bardzo roznorodne. Kazdy cos dla siebie znajdzie. Live cooking dodatkowy plus. Jedyna uwaga to koniecznosc zmiany receptury na pancake i gofry. . . Obsługa przemiła i bardzo pomocna zarówno w recepcji jak i restauracji. Dziekuje panu Jarkowi za świetną obsługę na sniadaniu!

Dziękujemy, Sebastian_1992_1910
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NovotelKrkCityWest, Guest Experience Specialist , Novotel Kraków City WestOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Szanowny Panie Sebastianie,

Bardzo dziękujemy za oddanie opinii. Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy się przyczynić, że Państwa pobyt był udany. Celebrowanie takich specjalnych okazji jaką była rocznica ślubu, to dla nas sama przyjemność
Mamy nadzieję, że już wkrótce znowu odwiedzą nas Państwo.

Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

200 znaków to dużo żeby opisać hotel w którym generalnie wszystko jest ok. Czysto, śniadanie ok (Ale w Katowicach lepsze), basen też ok...szkoda, że bez sauny. Zawsze mnie irytuje konieczność płacenia za parking ale takie jest życie;)

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, edwardk94
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Hotel po remoncie, pokój odnowiony, bardzo smaczne śniadania. Kącik zabaw dla dzieci, basen z częścią oddzielona dla dzieci. Bardzo dobry dojazd komunikacja miejska do Rynku w Krakowie. Polecam pobyt w tym hotelu.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, magduska233