“Bardzo dobry hotel w sercu miasta”
Campanile Krakow — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 10 dodatkowych witryn!
Campanile Krakow
Miejsce nr 70 wśród 260 hoteli w Krakowie
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 23
8 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
“Bardzo dobry hotel w sercu miasta”
Zrecenzowano: 30 marca 2017

Fantastyczna lokalizacja w sercu Krakowa. Bardzo dobry dojazd /hotel posiada własny parking/ - lub 10 minut spacerem od Dworca Głównego. Cicho i przyjemnie. Personel bardzo życzliwy i pomocny. Bardzo dobre śniadania. Dobre miejsce na podróż służbową i prywatną.

• Pobyt: marcu 2017, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Magda_Michal
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JAN B, Dyrektor generalny, Campanile Krakow, 6 kwietnia 2017
Szanowni Państwo,

w imieniu całego zespołu dziękuję za pozytywną opinię.
Bardzo się cieszę, że są Państwo zadowoleni z pobytu w naszym hotelu i mam nadzieję, że będziemy mieli okazję gościć Państwa ponownie. Serdecznie zapraszamy!

Napisz recenzję

625 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (8)
Data | Ranking
  • Najnowsze polskie
Najpierw j. polski
Liczba recenzji: 2
Zrecenzowano: 18 stycznia 2017

Hotel niesamowicie blisko Starówki. Czyste pokoje i obszerne. Jednym słowem świetna lokalizacja. Obsługa bez zarzutu - szczerze uśmiechnięta. Śniadania tak jak w tej sieci - wszystko świeże smaczne ale bez wina musującego :) Parking minimalnie za drogi :)

• Pobyt: styczniu 2017, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, PawelK72
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JAN B, Dyrektor generalny, Campanile Krakow, 20 stycznia 2017
Szanowny Panie,

Bardzo dziękuję za podzielenie się z nami uwagami, które zawsze są dla nas bardzo cenne.
Jest mi bardzo miło, że spodobał się Panu nasz hotel oraz jakość usług świadczonych przez personel.

W imieniu całego zespołu bardzo dziękuję za bardzo pozytywną opinię i mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję gościć Państwa w przyszłości.

Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
Zrecenzowano: 18 stycznia 2017

Hotel położony bardzo blisko Starówki jak i Kazimierza - miły aczkolwiek krótki spacer w obie strony. Bardzo miła obsługa. Pokoje czyste. Śniadania na wysokim poziomie jak na ten standard hotelu - pozostałe posiłki spożywane na mieście. Gorąco polecam. Parking mógłby być przynajmniej odrobinę tańszy nawet jak na ścisłe centrum Krakowa :)

Wskazówka dotycząca pokojów: Na wyższych piętrach jest cicho
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: styczniu 2017, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, agatakowalska1973
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JAN B, Dyrektor generalny, Campanile Krakow, 19 stycznia 2017
Szanowna Pani,

bardzo dziękuję za czas, który poświęciła Pani na napisanie tej recenzji.
Istotnie lokalizacja naszego hotelu jest znakomita. Bardzo się cieszę, że była Pani zadowolona z naszego śniadania i postaw personelu.

Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję jeszcze Państwa gościć w naszym hotelu.

Elbląg, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
3 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 27 listopada 2016

Nieduży, swietnie połozony hotel blisko centrum miasta. Pokoje dość duże i przede wszytkim czyste. Doskonałe śniadania. Godna polecena jest zachwalana przez Panią Anitę wypasiona owsianka. Personel pomocny i miły. Jeszcze tam wrócę.

• Pobyt: listopadzie 2016, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Iwona401
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JAN B, Dyrektor generalny, Campanile Krakow, 28 listopada 2016
Szanowna Pani,

Bardzo dziękuję za czas, który poświęciła Pani na napisanie tej recenzji.
Jest mi bardzo miło, że spodobał się Pani nasz hotel oraz jakość usług świadczonych przez nasz personel.
Komfort i doskonała opinia naszych Gości są dla nas głównymi priorytetami.

Mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję gościć Panią ponownie w naszym hotelu.

Wrocław, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 19
12 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 11
Zrecenzowano: 22 maja 2016

Hotel ma bardzo dobrą lokalizację, praktycznie wszędzie jest blisko i na dworzec i na rynek. Personel miły i pomocny. Pokoje są takie o których można napisać: "nooo sympatycznie". Właściwie nie ma się do czego przyczepić bo są schludne, ale szału też nie ma. Sugerowałbym wykorzystanie zupełnie pustej ściany od łazienki np. na postawienie małej komody z lampką, które dociepliłaby lekko wnętrze, bo trochę pusto i nijako to wygląda a jak zdążyłem się już zorientować, to w każdym pokoju tak właśnie jest. :-). Wizyta była 6/7 maja 2016 roku i był to jeden z bardzo ciepłych już dni. Pokój mieliśmy od ulicy (można mieć jeszcze od parku). Pomimo nastawienia klimatyzacji na 20 stopni, w pokoju było 25-26 i nic się nie dało zrobić, otworzyć w nocy w piątek okno, to praktycznie uczestniczyć w imprezach które się poniżej odbywały, więc to nie wchodziło w grę. Ok moja wina, mogłem zadzwonić do recepcji i zażądać zrobienia czegoś z tym fantem, czego nie zrobiłem. Na drugi dzień zapytałem recepcjonistkę, czy klima działa, to dowiedziałem się że tak... Ponowne pytanie że chodzi mi o klimę a nie nadmuch już nie było takie oczywiste bo wyszło na to że klima nie działa bo to w sumie pierwsza połowa maja i jeszcze nie włączono. Nie ma problemu, ale nie zgadzam się na robienie ludzi w balona, że jest klima, skoro jej nie ma. Ot i tyle. Śniadania mega i pysznie i dużo i rewelacyjna kawa, co jest podstawą.

• Pobyt: maju 2016, wyjazd ze znajomymi
Dziękujemy, looki78
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JAN B, Dyrektor generalny, Campanile Krakow, 1 sierpnia 2016
Szanowny Panie,
Serdecznie dziękujemy za wybór naszego hotelu oraz za poświęcenie czasu na zamieszczenie opinii na jego temat na Trip Advisor.
Jest mi bardzo miło, że spodobał się Panu nasz hotel oraz jakość usług świadczonych przez nasz personel. Cieszy mnie również Pańska bardzo pozytywna opinia na temat naszych śniadań.
Jeśli chodzi o klimatyzację, pragnę Pana serdecznie przeprosić za niedogodności z nią związane.
Dziękuję za podzielenie się z nami uwagami, które są dla nas zawsze bardzo cenne. Komfort i doskonała opinia naszych Gości są dla nas głównymi priorytetami.

Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję gościć Państwa ponownie w naszym hotelu.

Z wyrazami szacunku,
Jan B.
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Hotel Wyspiański
Hotel Wyspiański
Nr 86 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 454
Hotel Rezydent
Nr 66 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 936
Kleparz
Ibis Krakow Stare Miasto
Ibis Krakow Stare Miasto
Nr 60 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 982
Wyświetl ceny
Best Western Plus Krakow Old Tow...
Nr 82 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 826
Hotel Jan
Hotel Jan
Nr 32 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 345
Wawel Hotel
Wawel Hotel
Nr 29 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 714
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Campanile Krakow? Podziel się wrażeniami!

Campanile Krakow — dodatkowe informacje

Obiekt: Campanile Krakow
Adres: ul. Sw. Tomasza 34, Kraków 31-027, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr31 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Kraków
Rozpiętość cen (za noc): 137 zł–415 zł
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Campanile Krakow 3*
Liczba pokoi: 151
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotelopia, TripOnline SA, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Campanile Krakow. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Campanile Krakow Hotel Krakow
Campanile Hotel Krakow
Krakow Campanile Hotel

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?