“Dobry hotel na Starym Mieście blisko Rynku”
Campanile Krakow — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 10 dodatkowych witryn!
Campanile Krakow
Miejsce nr 70 wśród 260 hoteli w Krakowie
Rumia, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 19
6 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Dobry hotel na Starym Mieście blisko Rynku”
Zrecenzowano: 20 maja 2016

Dobry i niedrogi (przynajmniej jak na takie miejsce) hotel na Starym Mieście blisko Rynku. Śniadania bardzo przyzwoite, zwłaszcza że to sieciówka.
Pokoje - ładne i całkiem duże, łóżka wygodne, łazienka ładna i czysta.
W hotelu ulotki, przewodniki itp
Szczerze polecam. Byłem już tam kilka razy i zawsze wracam jak tylko mają miejsca

Wskazówka dotycząca pokojów: Najlepszy widok z pokoju na najwyższym piętrze
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: kwietniu 2016, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Miro1003
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JAN B, Dyrektor generalny, Campanile Krakow, 9 czerwca 2016
Szanowny Panie,

Bardzo dziękuję za czas, który Pan poświęcił na napisanie tej recenzji.

Jest nam bardzo miło, że był Pan zadowolony z wyposażenia naszego hotelu, jak również jakości śniadań.

Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję wkrótce gościć Pana ponownie.

Napisz recenzję

625 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (8)
Data | Ranking
Liczba recenzji: 4
3 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 15 maja 2016

Wszystko byłoby ok, gdyby nie cena parkingu - 70 zł / doba, za którą odejmuję dwie gwiazdki! W sumie za pokój dwuosobowy zapłaciliśmy 430 + 70 = 500 zł (za dużo jak na tą klasę hotelu). Genialna lokalizacja, blisko Rynku.

• Pobyt: maju 2016, wyjazd ze znajomymi
Dziękujemy, abw2007
Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękuję za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami uwagami na temat pobytu w naszym hotelu. Istotnie lokalizacja jest wyjątkowa i doceniana przez wszystkich naszych gości.
Pragnę zauważyć, iż jesteśmy jedynym hotelem w ścisłym centrum Krakowa, który posiada podziemny parking, a jego cena nie odbiega zbytnio od tych oferowanych przez inne zlokalizowane w pobliżu.

Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie tylko lepszy od poprzedniego.

Gdańsk, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 10
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2016

Naprawdę dobry hotel, w super miejscu, wszędzie blisko . W samym centrum a jednak panowała tam cisza i spokój . Pokoje czyste i bardzo wygodne łóżka. Obsługa profesjonalna i bardzo pomocna. My na pewno tam wrócimy i już zarezerwowaliśmy kolejny pobyt .

• Pobyt: kwietniu 2016, wyjazd we dwoje
1 Dziękujemy, Grzegorz M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JAN B, Dyrektor generalny, Campanile Krakow, 23 kwietnia 2016
Szanowny Panie,

Bardzo dziękuję za czas, który poświęcił Pan na napisanie tej opinii.
Jest mi bardzo miło słyszeć tak pozytywne słowa na temat jakości usług świadczonych przez nasz personel. Istotnie nasza lokalizacja jest wyjątkowa i doceniana przez wszystkich naszych gości.
Cieszę się również, że będziemy mieli okazję gościć Państwa ponownie.

Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 23
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
Zrecenzowano: 9 lutego 2016

Hotel w dobrym standardzie. Salka z pełnym wyposażeniem, przestronna i czysta. Świetna obsługa i korzystna opcja poczęstunku w postaci przerwy kawowej. Korzystne są tu również ceny. Możliwość samodzielnego wydrukowania dokumentów przy recepcji. Polecam!

• Pobyt: listopadzie 2015, wyjazd służbowy
1 Dziękujemy, Joanna G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JAN B, Dyrektor generalny, Campanile Krakow, 11 marca 2016
Dzień dobry Pani,

Bardzo dziękuję za czas, który poświęciła Pani na podzielenie się z nami swoimi wrażeniami po pobycie w naszym hotelu.
Jest mi bardzo miło, że była Pani zadowolona z wyposażenia oraz jakości usług świadczonych przez nasz personel.
Mając nadzieję na ponowne Pani odwiedziny w naszym hotelu życzę Pani miłego dnia,

Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 10
6 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
Zrecenzowano: 1 lutego 2016

Hotel położony bardzo blisko starego rynku co jest jego największą zaletą. Bliskość atrakcji turystycznych. Hotel czysty, pokoje przestronne, klimatyzowane. Miła obsługa. Możliwość rezerwacji miejsca parkingowego.

• Pobyt: styczniu 2016, wyjazd służbowy
Dziękujemy, pablos_2011
Szanowny Panie,

Bardzo dziękuję za czas, który Pan poświęcił na napisanie tej recenzji.
Istotnie nasza lokalizacja jest wyjątkowa i doceniana przez wszystkich naszych gości. Jest mi również bardzo miło, że był Pan zadowolony z wyposażenia naszego hotelu i postawy personelu.
Mając nadzieję na ponowny Pański pobyt w naszym hotelu pozostaję,

Jan B.
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Hotel Wyspiański
Hotel Wyspiański
Nr 86 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 454
Hotel Rezydent
Nr 66 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 936
Kleparz
Ibis Krakow Stare Miasto
Ibis Krakow Stare Miasto
Nr 60 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 982
Wyświetl ceny
Best Western Plus Krakow Old Tow...
Nr 82 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 826
Hotel Jan
Hotel Jan
Nr 32 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 345
Wawel Hotel
Wawel Hotel
Nr 29 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 714
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Campanile Krakow? Podziel się wrażeniami!

Campanile Krakow — dodatkowe informacje

Obiekt: Campanile Krakow
Adres: ul. Sw. Tomasza 34, Kraków 31-027, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr31 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Kraków
Rozpiętość cen (za noc): 137 zł–415 zł
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Campanile Krakow 3*
Liczba pokoi: 151
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotelopia, Booking.com, TripOnline SA, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Campanile Krakow. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Campanile Krakow Hotel Krakow
Campanile Hotel Krakow
Krakow Campanile Hotel

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?