“Polecam ”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 1 dodatkowe witryny!
3 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Polecam ”
Zrecenzowano: 5 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dziewczyną z 2 dniowego pobytu w tym miejscu. Wysoki standard pokoju, łazienka świetnie wyposażona. Miła recepcja. Jedynym problemem były prowadzone nieopodal remonty w budynku obok.

Polecam

Gdańsk, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 24
Zrecenzowano: 2 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Super cena. Obsluga w recepcji mila i pomocna. Idealna lokalizacja. Pokoj w bardzo dobrym standardzie z klimatyzacja i tv. Kuchnia wspoldzielona, czysta i dobrze wyposazona. Lazienka dosyc duza. Polecam z czystym suminiem.

Pobyt: czerwcu 2016, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Kamil G
Gdańsk, Polska
Liczba recenzji: 3
Zrecenzowano: 28 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Wraz z narzeczonym postanowilismy odwiedzic Krakow zimą. Zarezerwowalismy pokoj w Sodispar, jednak tuz po naszym przyjsciu do biura, bardzo mila Pani oswiadczyla nam, ze jest wolny apartament tuz przy krakowskim rynku, dodala ze mozemy dostac klucze do tego miejsca, oferując przy tym dostarczenie naszych bagaży na miejsce byśmy nie musieli się z nimi męczyć. Bylismy zdziwieni ze nie musielismy nic doplacac.
Apartament byl piekny, do tego w pelni wyposazona kuchnia i lazienka. O lepszej lokalizacji nawet nie marzylismy. Same centrum starego miasta. Jestesmy bardzo zadowoleni. Spedzilismy bardzo mile chwile i planujemy tam wrocic.

Pobyt: lutym 2016, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Aleksandra S
Ełk, Polska
Liczba recenzji: 4
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
Zrecenzowano: 19 września 2015 z urządzeń przenośnych

Na wejściu Pani w recepcji wykazała się niezwykle miłą aparycją. Dając mapę wyjaśniła jak gdzie dojść lub dojechać. Apartament przepiękny! Ściany wytlumione, sypialnia urządzona w dobrym guście, łazienka zadbana, sterylnie czysta z dwuosobowym prysznicem ;) Korzystać mogliśmy z aneksu kuchennego, który znajduje się na korytarzu. Jedyne czego brakowało to lodówki i czajnika bezpośrednio w apartamencie, w którym mieszkaliśmy. Internet bezprzewodowy działał świetnie.
Ponadto mogliśmy zostawić bagaż do godziny 20 w dniu, w którym byliśmy zobowiązani się wymeldować więc duży plus za to! Za cenę jaką zapłaciliśmy, to jest zdecydowanie nawet więcej niż mogliśmy sobie wymarzyc. Serdecznie polecamy! :)

Pobyt: wrześniu 2015, wyjazd we dwoje
1 Dziękujemy, Maciej D
Kopenhaga, Dania
Liczba recenzji: 3
3 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 2 lipca 2015

Spędzilismy w nim 10 dni w czerwcu 2015 i wszystko było super. Dobrze wyposażony pokój i łazienka w super cenie a do tego jeszcze centralnie położony (blisko do rynku). Sympatyczna oraz pomocna obsługa.
Również bardzo dobrze wyposażona kuchnia można sobie przyrządzać jedzenie - jesli potrzeba.
Na pewno wrócimy! Polecam wszystkim!!!

• Pobyt: czerwcu 2015, wyjazd z rodziną
Dziękujemy, RHundCH
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Liv'Inn Aparthotel
Nr 17 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 418
Stare Miasto
Cracowdays Apartments
Cracowdays Apartments
Nr 5 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 988
Kleparz
Ibis Budget Kraków Stare Miasto
Ibis Budget Kraków Stare Miasto
Nr 60 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 571
Kazimierz
The Secret Garden Hostel
The Secret Garden Hostel
Nr 67 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 414
Kleparz
Red Brick Apartments
Red Brick Apartments
Nr 27 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 530
Ibis Budget Kraków Bronowice
Nr 88 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 508
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Sodispar Serviced Apartments? Podziel się wrażeniami!

Sodispar Serviced Apartments — dodatkowe informacje

Obiekt: Sodispar Serviced Apartments
Adres: ul. Lubelska 12, Kraków 30-003, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków
Udogodnienia:
Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Wnęka kuchenna Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr1 wśród najlepszych tanich hoteli w miejscowości Kraków
Nr10 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Kraków
Nr11 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Kraków
Nr39 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Kraków
Rozpiętość cen (za noc): 95 zł–222 zł
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Sodispar Serviced Apartments 3*
Liczba pokoi: 12
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA i Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Sodispar Serviced Apartments. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Sodispar Service Apartments Krakow
Sodispar Service Apartments Hotel Krakow

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?