Kraków
Zrecenzowano: 6 lipca 2018

Hotel czysty, miejsce ciche, spokojne. Dobra lokalizacja wypadowa do Krakowskich atrakcji. Śniadania smaczne i na bieżąco uzupełniane. Obsługa miła i pomocna 24H.
Płatny parking !!!! Można by z tej opłaty zrezygnować,

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, okimarcin
Zrecenzowano: 7 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel blisko glownych atrakcji Krakowa (ok. 30min na nogach), auto mozna bez problemu zostawic na parkingu i ruszac. Sniadania w formie bufetu - bardzo smaczne, rowniez z salarkami. Pokoj 2osobowy wygodny, dwa lozka, prywatna lazienka. Na minus tylko zasieg wifi na drugiem pietrze - gubi sygnal oraz mala ilosc kanalow w tv ;-) wszystko do przezycia

Termin pobytu: czerwiec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, micha_z70
Zrecenzowano: 22 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Pokój bardzo mały, klaustrofobiczny, prawie czysty (tylko kilka pajęczyn), drogi parking (płatny dodatkowo), restauracja - no cóż, drogo i bezsmakowo. Brak wody do picia w pokoju, brak szans na czajnik, brak prasy codziennej - starczy!!! Szukam pozytywów..... i szukam....

Termin pobytu: marzec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, danior384
Zrecenzowano: 12 lutego 2018

Kameralny hotel poza centrum miasta w zacisznej okolicy. Pokój na pierwszym piętrze czysty lecz nie bez wad. W pokoju brak suszarki mimo, że w opisie pokoju przy zamawianiu suszarka była na wyposażeniu (po interwencji w recepcji suszarka znalazła się na swoim miejscu). Ponadto brak choćby butelki wody mineralnej czy czegokolwiek do picia. Dzbanka do gotowania ani tym bardziej kawy czy herbaty, niestety zapisać to należy na minus. Pokoje bardzo akustyczne (zewsząd z dołu z obu sąsiadujących pokoi pełny "odsłuch" dźwięków...wszelakich.Łazienka - tu chyba najbardziej widoczny upływ czasu płytki ceramiczne a'la lata 90 na ścianach i podłodze, niesprawny uchwyt mocujący słuchawkę prysznica i "latająca" deska sedesowa to chyba raczej nietypowy wyznacznik hotelu w wizerunku którego widoczne są 3 gwiazdki.... Uszkodzona futryna drzwi wejściowych, naprawiona przez "fachowca" za pomocą 3 wkrętów dopełniła moją opinię na skraju hotelu robotniczego.
Śniadania (w cenie pokoju) na średnim poziomie - bez fajerwerków...
W recepcji sympatyczna obsługa lecz ze znanym, wschodnim akcentem dzwoniąca z każdym pytaniem do kogoś z większym doświadczeniem. Cieszę się, że moja wizyta w tym hotelu trwała jedynie przez weekend.

Termin pobytu: luty 2018
2  Dziękujemy, Dar_yush_67
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotelpetrus1, Kierownik, Petrus HotelOdpowiedź udzielona 2 marca 2018

Szanowni Państwo,

Dziękujemy bardzo za czas poświęcony na zostawienie opinii o naszym hotelu. Bardzo dużo uwagi poświęcamy na to aby nasi goście czuli się u nas w pełni komfortowo z tego też powodu bardzo żałujemy, że podczas pobytu nie zwrócili się do nas Państwo i nie zwrócili uwagi na wskazane w opinii problemy, bylibyśmy więcej niż szczęśliwi pomagając Państwu w ich rozwiązaniu.
Wyrażamy szczerą nadzieje że w przyszłości Państwo będą gościć u nas jeszcze raz i zmienią swoje wrażenie o naszym hotelu.

Zrecenzowano: 20 września 2017

Pokoje duże przestronne,czyste.W równie dużej łazience dziwny zapach i potargane ręczniki. W pokoju brak wody czy kawy i herbaty, na życzenie dostaliśmy czajnik ( warto go odkamienić)
Obsługa przemiła, śniadanie bardzo dobre oprócz kawy chociaż mojemu mężowi smakowała, także zależy od kubków smakowych.Dopłata za parking 20 zł, do centrum jest kawałek ok 3 km ale ja to traktuje jako plus, lepiej dojechac na spokojnie tramwajem niz szukac drogiego parkowania w centrum.
Nie ma windy, więc na 3 pietro nalezy sie wdrapać z walizami.
Mnie nie pasowało w zasadzie jedno : wystające ze ścian gniazdka elektryczne gdzie w pokoju bylismy z maluchem, bacznie obserwowałam aby się nie zbliżał do tych kontaktów. Dla mnie jako dla mamy dyskwalifikacja z powodu bezpieczeństwa.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Karola M