Kraków
Zrecenzowano: 12 lutego 2018

Kameralny hotel poza centrum miasta w zacisznej okolicy. Pokój na pierwszym piętrze czysty lecz nie bez wad. W pokoju brak suszarki mimo, że w opisie pokoju przy zamawianiu suszarka była na wyposażeniu (po interwencji w recepcji suszarka znalazła się na swoim miejscu). Ponadto brak choćby butelki wody mineralnej czy czegokolwiek do picia. Dzbanka do gotowania ani tym bardziej kawy czy herbaty, niestety zapisać to należy na minus. Pokoje bardzo akustyczne (zewsząd z dołu z obu sąsiadujących pokoi pełny "odsłuch" dźwięków...wszelakich.Łazienka - tu chyba najbardziej widoczny upływ czasu płytki ceramiczne a'la lata 90 na ścianach i podłodze, niesprawny uchwyt mocujący słuchawkę prysznica i "latająca" deska sedesowa to chyba raczej nietypowy wyznacznik hotelu w wizerunku którego widoczne są 3 gwiazdki.... Uszkodzona futryna drzwi wejściowych, naprawiona przez "fachowca" za pomocą 3 wkrętów dopełniła moją opinię na skraju hotelu robotniczego.
Śniadania (w cenie pokoju) na średnim poziomie - bez fajerwerków...
W recepcji sympatyczna obsługa lecz ze znanym, wschodnim akcentem dzwoniąca z każdym pytaniem do kogoś z większym doświadczeniem. Cieszę się, że moja wizyta w tym hotelu trwała jedynie przez weekend.

Termin pobytu: luty 2018
2  Dziękujemy, Dar_yush_67
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotelpetrus1, Kierownik, Petrus HotelOdpowiedź udzielona 2 marca 2018

Szanowni Państwo,

Dziękujemy bardzo za czas poświęcony na zostawienie opinii o naszym hotelu. Bardzo dużo uwagi poświęcamy na to aby nasi goście czuli się u nas w pełni komfortowo z tego też powodu bardzo żałujemy, że podczas pobytu nie zwrócili się do nas Państwo i nie zwrócili uwagi na wskazane w opinii problemy, bylibyśmy więcej niż szczęśliwi pomagając Państwu w ich rozwiązaniu.
Wyrażamy szczerą nadzieje że w przyszłości Państwo będą gościć u nas jeszcze raz i zmienią swoje wrażenie o naszym hotelu.

Zrecenzowano: 20 września 2017

Pokoje duże przestronne,czyste.W równie dużej łazience dziwny zapach i potargane ręczniki. W pokoju brak wody czy kawy i herbaty, na życzenie dostaliśmy czajnik ( warto go odkamienić)
Obsługa przemiła, śniadanie bardzo dobre oprócz kawy chociaż mojemu mężowi smakowała, także zależy od kubków smakowych.Dopłata za parking 20 zł, do centrum jest kawałek ok 3 km ale ja to traktuje jako plus, lepiej dojechac na spokojnie tramwajem niz szukac drogiego parkowania w centrum.
Nie ma windy, więc na 3 pietro nalezy sie wdrapać z walizami.
Mnie nie pasowało w zasadzie jedno : wystające ze ścian gniazdka elektryczne gdzie w pokoju bylismy z maluchem, bacznie obserwowałam aby się nie zbliżał do tych kontaktów. Dla mnie jako dla mamy dyskwalifikacja z powodu bezpieczeństwa.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Karola M
Zrecenzowano: 1 lipca 2017

Gorąco polecam hotel Petrus! Niewielki, w zacisznym miejscu, ale ma wszystko, co trzeba. Duży pokój, wygodne łóżko, przestronna łazienka. Ciepło, czysto. Bardzo dobra restauracja - polecam stek z sosem borowikowym. Przystępne ceny, jak na Kraków, śniadania w cenie. Wi-fi. No i przyjazny zwierzętom :o) Blisko Rynku - 17 zł za taksówkę. Jedyny minus - płatny parking (po co? skoro miejsca jest dosyć?). Na pewno tam wrócimy!

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach od frontu może być słychać rozmowy gości siedzących przy stolikach na zewnątrz - może to trochę przeszkadzać letnią porą.
Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Wlodzimierz S
Zrecenzowano: 26 lutego 2017

Pokój ładnie urządzony, czysty - widać go na głównym zdjęciu. Jednie brakowało mi suszarki do włosów. Śniadanie w postaci szwedzkiego stołu - duży wybór jedzenia, każdy znajdzie wersję menu dla siebie odpowiednią. Obsługa miła. Samochód parkowaliśmy zaraz obok hotelu - za darmo - na przeciw ogródków działkowych. Do centrum kawałeczek jest.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój 28 - ze zdjęcia głównego
Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, szmaragdowa93
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2016

Standard hotelu bardzo dobry, jak przystało na ***. Obsługa bardzo miłą i wykwalifikowana. Śniadania wliczone do ceny noclegu dobre (w formie szwedzkiego stołu). Do dyspozycji gości restauracja oraz ogródek przed hotelem.

Termin pobytu: lipiec 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Artur Q
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotelpetrus1, Kierownik, Petrus HotelOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2016

Szanowny Panie, Dziękujemy, że znalazł Pan czas aby podzielić się swoją opinią o naszym hotelu oraz za zwrócenie uwagi poziom obsługi oraz dobre śniadania. Żywimy szczerą nadzieje że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli ponownie gościć Pana w naszym hotelu.