Kraków
Zrecenzowano: 20 września 2017

Pokoje duże przestronne,czyste.W równie dużej łazience dziwny zapach i potargane ręczniki. W pokoju brak wody czy kawy i herbaty, na życzenie dostaliśmy czajnik ( warto go odkamienić)
Obsługa przemiła, śniadanie bardzo dobre oprócz kawy chociaż mojemu mężowi smakowała, także zależy od kubków smakowych.Dopłata za parking 20 zł, do centrum jest kawałek ok 3 km ale ja to traktuje jako plus, lepiej dojechac na spokojnie tramwajem niz szukac drogiego parkowania w centrum.
Nie ma windy, więc na 3 pietro nalezy sie wdrapać z walizami.
Mnie nie pasowało w zasadzie jedno : wystające ze ścian gniazdka elektryczne gdzie w pokoju bylismy z maluchem, bacznie obserwowałam aby się nie zbliżał do tych kontaktów. Dla mnie jako dla mamy dyskwalifikacja z powodu bezpieczeństwa.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Karola M
Zrecenzowano: 1 lipca 2017

Gorąco polecam hotel Petrus! Niewielki, w zacisznym miejscu, ale ma wszystko, co trzeba. Duży pokój, wygodne łóżko, przestronna łazienka. Ciepło, czysto. Bardzo dobra restauracja - polecam stek z sosem borowikowym. Przystępne ceny, jak na Kraków, śniadania w cenie. Wi-fi. No i przyjazny zwierzętom :o) Blisko Rynku - 17 zł za taksówkę. Jedyny minus - płatny parking (po co? skoro miejsca jest dosyć?). Na pewno tam wrócimy!

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach od frontu może być słychać rozmowy gości siedzących przy stolikach na zewnątrz - może to trochę przeszkadzać letnią porą.
Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Wlodzimierz S
Zrecenzowano: 26 lutego 2017

Pokój ładnie urządzony, czysty - widać go na głównym zdjęciu. Jednie brakowało mi suszarki do włosów. Śniadanie w postaci szwedzkiego stołu - duży wybór jedzenia, każdy znajdzie wersję menu dla siebie odpowiednią. Obsługa miła. Samochód parkowaliśmy zaraz obok hotelu - za darmo - na przeciw ogródków działkowych. Do centrum kawałeczek jest.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój 28 - ze zdjęcia głównego
Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, szmaragdowa93
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2016

Standard hotelu bardzo dobry, jak przystało na ***. Obsługa bardzo miłą i wykwalifikowana. Śniadania wliczone do ceny noclegu dobre (w formie szwedzkiego stołu). Do dyspozycji gości restauracja oraz ogródek przed hotelem.

Termin pobytu: lipiec 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Artur Q
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotelpetrus1, Kierownik, Petrus HotelOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2016

Szanowny Panie, Dziękujemy, że znalazł Pan czas aby podzielić się swoją opinią o naszym hotelu oraz za zwrócenie uwagi poziom obsługi oraz dobre śniadania. Żywimy szczerą nadzieje że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli ponownie gościć Pana w naszym hotelu.

Zrecenzowano: 26 lipca 2016

Mieliśmy przyjemność spędzić w tym hotelu klika nocy podczas pobytu w Krakowie. Nie żałujemy!
Na ogromny plus zasługuje obsługa hotelu - panie były bardzo miłe i pomocne, zarówno podczas telefonicznego ustalania szczegółów przy rezerwacji, jak i na miejscu. Kolejny plus - bardzo czysta łazienka w pokoju, chcielibyśmy mieć tak u siebie w domu.
Jeśli chodzi o pokój, to generalnie wrażenie pozytywne - fakt, jest sporo szczegółów do dopracowania, ale ogólnie było w porządku. Z głównych mankamentów mogę wymienić brak czajnika w pokoju (przydatne kiedy wraca się o 2 w nocy z miasta), brak klimatyzacji (mieliśmy słoneczny pokój i było bardzo ciepło), niewygodne zasłony okienne (mieliśmy duże okno na parking i trzeba było się nakombinować). Ale najważniejsze, że było czysto i schludnie.
Śniadania również byly w porządku. Wybór potraw dobry. Składniki może nie były najwyższej jakości, ale najważniejsze, że były na bieżąco uzupełniane, więc można przyjść na posiłek o każdej porze bez obaw, że czegoś zabraknie.
Lokalizacja - na uboczu, ale mimo to niedaleko do tramwaju lub autobusu, którymi można w kilkanaście minut dostać się do Starego Miasta.
Podczas planowania kolejnej podróży z pewnością weźmiemy Hotel Petrus pod uwagę - w tej cenie to bardzo dobra opcja.

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, Maxxxio

Szanowny Panie, Dziękujemy, że znalazł Pan czas na to, aby podzielić się swoją opinią o naszym hotelu. Cieszymy się, ze podobało się Pan u nas i mam nadzieję, że w przyszłości będzie Pan również korzystał z naszych usług.