“Kraków na weekend”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 10 dodatkowych witryn!
21 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 9
“Kraków na weekend”
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2016

Zatrzymaliśmy się z mężem w Hotelu Wawel z okazji rocznicy ślubu i planu zwiedzania Krakowa nocą. Mieszkamy 70 km od Krakowa ale nigdy nie mieliśmy okazji korzystać z tego co miasto oferuje nocą stąd ten plan. Hotel znajduje się w idealnej lokalizacji, blisko rynku, zamku i dzielnicy Kazimierz. Ponieważ Hotel nie oferuje parkingu zostawiliśmy samochód na parkingu podziemnym pod Wawelem. Hotel bardzo ładny, czysty, szykownie urządzony. Na zewnątrz nie prezentuje swoich walorów ale po wejściu mile zaskakuje. Styl vintage, gustownie dobrane meble kolory i w tym samym guście urządzone są pokoje. Nasz pokój dwuosobowy spełniał wszystkie standardy. Jedyne co może ciut przeszkadzać w Hotelu o tym poziomie cenowym to brak w pokoju zestawu kawowego, który jest dostępny na pierwszym piętrze wraz z deską do prasowania ale być może się już czepiam. Dla nas najważniejsza była lokalizacja. Obsługa nieco zmęczona życiem ale w końcu to miasto królów więc odrobina naburmuszenia jest chyba dobrodziejstwem inwentarza:) Jedyna rzecz jaka mnie zawiodła to śniadanie. Serwowane do godziny 11 tej ale jeśli ktoś lubi długo spać i zejdzie po 10.00 zastanie sałatki, pomidory i sery w lekkim rozpływie. Okropna kawa, nalewana z bemara, mleko w termosie, nie oszukujmy się po Hotelu gdzie ceny za noc zaczynają się od 460 zł ciut więcej bym oczekiwała. Mimo wszystko reasumując wyjazd udany, Hotel dał rade.,

• Pobyt: sierpniu 2016, wyjazd we dwoje
2 Dziękujemy, Justyna S
Napisz recenzję

714 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi
Data | Ranking
Liczba recenzji: 47
23 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 19
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2016

Przyjechałem tu na ŚDM. Byłem od piątku do poniedziałku. Cudowne położenie. Wszędzie blisko a w okolicy Hotelu cisza. Hotel czysty, pokój wystarczający - choć w łazience było mi za ciemno do golenia. Klimatyzacja, za oknem spokój. Bufet śniadaniowy obfity, choć powtarzalny. Najadłem się jednak ze smakiem każdego dnia. Stąd dokonywałem wypadów na spotkania z Papieżem Franciszkiem. Acha - recepcja szalenie życzliwa !!!!! POLECAM TEN HOTEL TURYSTOM I NIE TYLKO !!!

Wskazówka dotycząca pokojów: Myślę, że nie ma takiej potrzeby. Spokój w otoczeniu!!!
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: lipcu 2016, wyjazd w pojedynkę
1 Dziękujemy, Jerzy P
Racibórz
Liczba recenzji: 1
Zrecenzowano: 14 grudnia 2015

Hotel wart swoich "gwiazdek". Miła obsługa, czysty pokój, dobre śniadanie. Hotel dobrze położony w samym centrum Krakowa. Wszędzie blisko. Możliwość zwiedzenia starówki. Jedyny problem to brak parkingu.

• Pobyt: grudniu 2015, wyjazd z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem

Dziękujemy, bartozbigniew
Płock, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 13
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
Zrecenzowano: 20 maja 2015

Jeszcze się nie zawiodłem na tym hotelu. Kapitalna lokalizacja na Poselskiej, o krok od Grodzkiej. Atmosfera w hotelu jaką lubię. Kompetentna obsługa. W moim pokoju nie czułem smrodu papierosów. Pokój urządzony stylowo, dobre wyposażenie, wygodne łóżko. Jedynie mogłoby być taniej, ale to przecież centrum Krakowa.
Gorąco polecam.

Liczba recenzji: 137
36 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 105
Zrecenzowano: 14 listopada 2014 z urządzeń przenośnych

Tyle gwiazdek ile gwiazdek. Byłoby wiecej, gdyby nie fakt, ze obsługa nie potrafi wyegzekwować niepalenia w pokojach, gdzie śmierdzi papierosami. A przecież to takie łatwe, wystarczy zainstalowaćsprawne czujniki i napisać ze jest 100 euro kary...

Szkoda, bo poza tym to bardzo ładny hotel. Pokoje urządzone ze smakiem, łazienki czyste i wykończone w wysokim standardzie. Niestety nie uniknięto błędów funkcjonalnych, takich jak niedoświetlona łazienka (konia z rzędem temu, kto sie tam dobrze ogółu lub kobiecie robiącej makijaż). No i też troche razi dysonans umywalki Villeroy & Bosh oraz dozownika do mydła prosto z Dworcowej toalety.

Obsługa miła, lokalizacja wspaniała. Zatem gdyby nie te kilka małych niedociągnięć i smród papierosów, który akurat dla mnie dyskwalifikuje to miejsce, moglbym tu wrócić. A tak nie wróce. Wybór w Krakowie duży.

Pobyt: listopadzie 2014, wyjazd służbowy
3 Dziękujemy, Mike D
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Hotel Wentzl
Nr 14 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 079
Wielopole Hotel
Nr 15 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 217
Hotel Santi
Hotel Santi
Nr 23 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 513
Cracowdays Apartments
Cracowdays Apartments
Nr 5 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 988
Stare Miasto
Radisson Blu Hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków
Nr 24 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 475
Hotel Grodek
Hotel Grodek
Nr 12 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 668
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Wawel Hotel? Podziel się wrażeniami!

Wawel Hotel — dodatkowe informacje

Obiekt: Wawel Hotel
Adres: ul. Poselska 22, Kraków 31-002, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków > Stare Miasto
Udogodnienia:
Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Restauracja Spa Apartamenty
Styl hotelu:
Nr3 wśród hoteli spa w miejscowości Kraków
Nr14 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Kraków
Nr15 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Kraków
Nr38 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Kraków
Rozpiętość cen (za noc): 291 zł–539 zł
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Wawel Hotel 3*
Liczba pokoi: 38
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, Booking.com, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Wawel Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Wawel Tourist Hotel
Wawel Tourist Krakow

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?