Zapisz
Polecam

Bardzo fajne miejsce w Krakowie chciał bym gorąca polecić byłem tam nie raz bardzo przytulne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
piotru818
Liszki, Polska
Łądnie

Według mnie to jeden z ładniejszych zamków w Polsce. Bardzo lubię spacerować po zamkowym dziedzińcu... Przeczytaj więcej

Turystka1212
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (10 408)

Zrecenzowano: 4 września 2019

Po odstaniu ok.godziny w kolejce i zakupie 2 biletów na kwotę ponad 170 zł.zwiedzilismy prawie wszystko,pozostała Smocza Jama-która,z powodu awarii,co jest zrozumiałe-ma prawo się zdarzyć-była nieczynna.
W zw.z tym postanowiłam odzyskać pieniądze,ok.10zł.Odstałam swoje w kolejce do kasy,która była najbliżej owej atrakcji,po czym Pani w kasie poinformowała mnie,że mam się udac do kasy,w której dokonałam zakupu..Ta zaś znajdowała się w drugim końcu Zamku...........Bylismy zmęczeni całodziennym zwiedzaniem,więc "opuscilismy sobie",ale........niesmak pozostał.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Adam B
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Klimatyczne miejsce i jakże ważne dla każdego Polaka. Pięknie utrzymane. Wzgórze upiększają przepiękne na szczęście mało egzotyczne kwiaty, które stanowią atrakcję dla zwiedzających. Minusem są turyści z Włoch. Żenujące zachowanie. Butami wchodzą na ławki i murki które służą zwiedzającym, aby na chwilkę usiąść i odpocząć. Okropnie hałaśliwi do granic wytrzymałości. Na dziedzińcu znajduje się kawiarenka, ale siedzieć w towarzystwie Włoszek jest niemożliwe, człowiek nie słyszy własnych myśli.

Dziękujemy, neroberetto
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Kawałek pięknej historii. Przepiękny zamek w Krakowie to obowiązkowy punkt wycieczki będąc w Krakowie. Można naprawdę zobaczyć przepiękne zabytki i poznać historię Polski. W sezonie jest bardzo dużo ludzi na zamku więc czasami jest trochę tłoczno.

Dziękujemy, ITVTAG
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Brak możliwości zakupu biletów przez internet. Bardzo duży minus uważam. W każdym praktycznie muzeum można zakupić bilet online, a tu? Muzeum narodowe i tego brak? Obciach totalny.

Dziękujemy, Maciek1903
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Kto był w Krakowie i nie widział Zamku Królewskiego ten nic nie widział sam fakt że to miejsce historyczne i ongiś królowie przechadzali się tu jest niezaprzeczalny.Lubie chodzić wokół zamku i myśleć jak to było kiedyś'

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, GAZdowa