Zapisz
Polecam

Bardzo fajne miejsce w Krakowie chciał bym gorąca polecić byłem tam nie raz bardzo przytulne... Przeczytaj więcej

piotru818
Liszki, Polska
Łądnie

Według mnie to jeden z ładniejszych zamków w Polsce. Bardzo lubię spacerować po zamkowym dziedzińcu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 października 2020
Turystka1212
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (10 408)

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Zawsze warto wejść na wzgórze. Niby każdy już był na Wawelu, alew to jednak kawałek historii Polski. Nawet jak nie chodzę po komntach (warto!!!), to nawet sam dzieidziniec jest wart zobaczenia

Dziękujemy, Gerd G
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Oczywiście do komnat się nie dostaliśmy, kolejka na 2-3 godz. stania, mimo, ze byliśmy pól godz. przed otwarciem kas, wszędzie turyści depczący sobie po pietach, krzyczący, dopytujący a którędy do katedry, a gdzie dzwon Zygmunt itd.? Smutno patrzeć, jak światowej klasy nie ma porządnej obsługi na miarę naszych czasów, informacji, oznaczeń i jest dosłownie zadeptywany.

1  Dziękujemy, aneta653
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, dużo zieleni w tle. Widok na Wisłę z rozległego tarasu widokowego. Dużo rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, nowaczykmateusz
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Zamek Królewski ze względów historycznych powinien być obowiązkowym punktem programu zwiedzania Krakowa każdego Polaka. Sama organizacja pozostawia troszkę do życzenia bo nawał zwiedzających w grupach zorganizowanych nie pozwala na swobodne tempo dla indywidualnego turysty. Fakt, że byłem w szczycie sezonu turystycznego to i zwiedzających zapewne więcej niż normalnie. Reasumując, moje wrażenia i ocena miejsca jak najbardziej pozostają pozytywne.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Robcio_70
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Wawel to ikona. Zewnątrz tak właśnie jest. Natomiast wewnątrz na uwagę zasługuje skarbiec i zbrojownia. W innych pomieszczeniach zebrano eksponaty chyba z różnych miejsc. Jest pusto, a to co zaoferowano do obejrzenia nie powala. Na uwagę zasługują tu arrasy i gobeliny.

1  Dziękujemy, daro66