Gwóźdź programu podczas pobytu w Krakowie

Pięknie utrzymany kompleks, idealne miejsce na spacer w pogodny dzień. Obowiązkowy punkt wycieczki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
mateoosh2
Poznań, Polska
Bardzo ciekawe doswiadczenie

Byłam tam na wycieczce ‚szkolnej’ - Ale była to bardzo rozbudowana wycieczka. Trwała ona kilka... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
2000julka
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (9 854)

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Zawsze warto wejść na wzgórze. Niby każdy już był na Wawelu, alew to jednak kawałek historii Polski. Nawet jak nie chodzę po komntach (warto!!!), to nawet sam dzieidziniec jest wart zobaczenia

Dziękujemy, Gerd G
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Oczywiście do komnat się nie dostaliśmy, kolejka na 2-3 godz. stania, mimo, ze byliśmy pól godz. przed otwarciem kas, wszędzie turyści depczący sobie po pietach, krzyczący, dopytujący a którędy do katedry, a gdzie dzwon Zygmunt itd.? Smutno patrzeć, jak światowej klasy nie ma porządnej obsługi na miarę naszych czasów, informacji, oznaczeń i jest dosłownie zadeptywany.

1  Dziękujemy, aneta653
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, dużo zieleni w tle. Widok na Wisłę z rozległego tarasu widokowego. Dużo rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, nowaczykmateusz
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Zamek Królewski ze względów historycznych powinien być obowiązkowym punktem programu zwiedzania Krakowa każdego Polaka. Sama organizacja pozostawia troszkę do życzenia bo nawał zwiedzających w grupach zorganizowanych nie pozwala na swobodne tempo dla indywidualnego turysty. Fakt, że byłem w szczycie sezonu turystycznego to i zwiedzających zapewne więcej niż normalnie. Reasumując, moje wrażenia i ocena miejsca jak najbardziej pozostają pozytywne.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Robcio_70
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Wawel to ikona. Zewnątrz tak właśnie jest. Natomiast wewnątrz na uwagę zasługuje skarbiec i zbrojownia. W innych pomieszczeniach zebrano eksponaty chyba z różnych miejsc. Jest pusto, a to co zaoferowano do obejrzenia nie powala. Na uwagę zasługują tu arrasy i gobeliny.

1  Dziękujemy, daro66