Weekend

Bardzo dużo knajpek jest zamykanych w piątek po godz. 24.00 na rynku co jest dla mnie niemałym... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
p_a_u_l_a080892
Osieczna, Polska
Klasyka wyprawy do Krakowa :-)

Być w Krakowie i nie odwiedzić Rynku Głównego to tak jak zjeść przepyszne spaghetti bez... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
booking111978
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (25 435)

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Co tu dużo pisać, piękny jest ten stary rynek. Fajnie że jest tak duży wybór knajpek i restauracji, myślę że w takim miejscu jest to potrzebne. Piękne zabytki na wyciągnięcie ręki i bardzo klimatyczne uliczki dookoła. Fantastyczny klimat.

1  Dziękujemy, pipoczek
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Cudowne miejsce, ale jakby bez pomysłu na wykorzystanie całego jego potencjału, bez dawnego nastroju, który gościł tu nawet parę lat temu. Oczywiście koniecznie trzeba odwiedzić, bo nie wiadomo, czy przy takiej eksploatacji długo utrzyma formę.

Dziękujemy, aneta653
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce którego nikomu nie trzeba przedstawić , bardzo polecam odwiedzić i zapoznając się z miejscem

1  Dziękujemy, simon9619
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Przepiękna, zachwycająca starówka. Sukiennice, Kościół Mariacki, zabytkowa budowla. Z góry spoglądają na nas przeróżne Maszkarony. Za każdym razem kiedy jestem potrafię dostrzec coś nowego. Od paru lat pod starówką ciekawa multimedialna historia Krakowa. Obecnie obowiązkowa atrakcja. Dla strudzonych gości mnóstwo kawiarni, restauracji. Możliwa przejażdżka dorożką. Moim zdaniem jest ich za dużo ponieważ w miejscu postoju jest nieciekawy "zapach". Kto raz tu był zawsze będzie wracał. Jak najbardziej polecam :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Krzysiaty1963
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Bardzo mi sie podoba Rynek w Krakowie jest przepiekny ,swietnie zagospodarowany obszar wokol rynku jest wybor gdzie usiasc cos zjesc lub wypic ,najwiecej czasu spedzilam wlasnie przebywajac w tym miejscu podczas pobytu w Krakowie ,jedynie dorozki mi przeszkadzaly konie w upale w slonce ,serce sie kraje

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Johana G