Zapisz
Było super

Było super rynek główny jest piękny w szczególności nocą. I nawet pomimo Covidu warto tam pojechać... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
MagdalenaP3168
Bagenalstown, Irlandia
Ładny rynek

Jedno z miejsc które zapadły mi w pamięci gorąco polecam wszystkim którzy jeszcze nie byli w tym... Przeczytaj więcej

836micha_d
Przeczytaj wszystkie recenzje (26 455)

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Co tu dużo pisać, piękny jest ten stary rynek. Fajnie że jest tak duży wybór knajpek i restauracji, myślę że w takim miejscu jest to potrzebne. Piękne zabytki na wyciągnięcie ręki i bardzo klimatyczne uliczki dookoła. Fantastyczny klimat.

1  Dziękujemy, pipoczek
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Cudowne miejsce, ale jakby bez pomysłu na wykorzystanie całego jego potencjału, bez dawnego nastroju, który gościł tu nawet parę lat temu. Oczywiście koniecznie trzeba odwiedzić, bo nie wiadomo, czy przy takiej eksploatacji długo utrzyma formę.

Dziękujemy, aneta653
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce którego nikomu nie trzeba przedstawić , bardzo polecam odwiedzić i zapoznając się z miejscem

1  Dziękujemy, simon9619
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Przepiękna, zachwycająca starówka. Sukiennice, Kościół Mariacki, zabytkowa budowla. Z góry spoglądają na nas przeróżne Maszkarony. Za każdym razem kiedy jestem potrafię dostrzec coś nowego. Od paru lat pod starówką ciekawa multimedialna historia Krakowa. Obecnie obowiązkowa atrakcja. Dla strudzonych gości mnóstwo kawiarni, restauracji. Możliwa przejażdżka dorożką. Moim zdaniem jest ich za dużo ponieważ w miejscu postoju jest nieciekawy "zapach". Kto raz tu był zawsze będzie wracał. Jak najbardziej polecam :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Krzysiaty1963
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Bardzo mi sie podoba Rynek w Krakowie jest przepiekny ,swietnie zagospodarowany obszar wokol rynku jest wybor gdzie usiasc cos zjesc lub wypic ,najwiecej czasu spedzilam wlasnie przebywajac w tym miejscu podczas pobytu w Krakowie ,jedynie dorozki mi przeszkadzaly konie w upale w slonce ,serce sie kraje

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Johana G