Jedno z najpiękniejszych miejsc .

Rynek w Krakowie jest jednym z moich ulubionych. Cudowny klimat i atmosfera. Dzieci bardzo lubią... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
653justynap
Tarnowskie Góry, Polska
Najlepszy!

Jak cały Kraków, niezwykła atmosfera starego miasta, kocham tam wracać! Zdecydowany must podczas... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
AniaLis1
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (25 446)

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Cudowne miejsce, ale jakby bez pomysłu na wykorzystanie całego jego potencjału, bez dawnego nastroju, który gościł tu nawet parę lat temu. Oczywiście koniecznie trzeba odwiedzić, bo nie wiadomo, czy przy takiej eksploatacji długo utrzyma formę.

Dziękujemy, aneta653
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce którego nikomu nie trzeba przedstawić , bardzo polecam odwiedzić i zapoznając się z miejscem

1  Dziękujemy, simon9619
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Przepiękna, zachwycająca starówka. Sukiennice, Kościół Mariacki, zabytkowa budowla. Z góry spoglądają na nas przeróżne Maszkarony. Za każdym razem kiedy jestem potrafię dostrzec coś nowego. Od paru lat pod starówką ciekawa multimedialna historia Krakowa. Obecnie obowiązkowa atrakcja. Dla strudzonych gości mnóstwo kawiarni, restauracji. Możliwa przejażdżka dorożką. Moim zdaniem jest ich za dużo ponieważ w miejscu postoju jest nieciekawy "zapach". Kto raz tu był zawsze będzie wracał. Jak najbardziej polecam :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Krzysiaty1963
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Bardzo mi sie podoba Rynek w Krakowie jest przepiekny ,swietnie zagospodarowany obszar wokol rynku jest wybor gdzie usiasc cos zjesc lub wypic ,najwiecej czasu spedzilam wlasnie przebywajac w tym miejscu podczas pobytu w Krakowie ,jedynie dorozki mi przeszkadzaly konie w upale w slonce ,serce sie kraje

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Johana G
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Kraków to miasto magiczne.Przyciąga turystów jak magnez. Rynek jest przepiękny i pełno tu zabytków. Wokół pełno restauracji i kawiarenek. Polecam przejażdżkę dorożką.

1  Dziękujemy, Krystyna M