10/10

Bazylika z zewnątrz jest piekna, jednak prawdziwe wrażenie robi podczas zwiedzania w środku... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
patyfique
Barmstedt, Niemcy
Trzeba zobaczyć w środku

Z zewnątrz Bazylika jest bardzo okazała, jednak w środku jest niesamowita. Obowiązkowy punkt... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
jansta_gool
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (6 513)

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

...obsługa fatalna i nieuczciwa - weszłam drzwiami dla modlących, chciałam po prostu pomodlić się i wyjść, bazylikę widziałam już nie raz - po prostu mnie wyproszono i pokierowano do wejścia dla zwiedzających, żebym zapłaciła wstęp. To po co jest wejście dla modlących? Czy bazylika jest nadal miejscem świętym czy już tylko komercją? Nie chodzi o pieniądze, chodzi o zasady i podejście. Bardzo mnie to rozczarowało.

Dziękujemy, aneta653
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Jeden z najpiękniejszych kościołów w Polsce. Ołtarz Wita Stwosza jest imponujący. Każdy z turystów powinien odwiedzić to miejsce.

Dziękujemy, WosStanislaw
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

A totally must see in Kraków. Pay attention to the details - there are a lot of precious things to notice!
Miejsce koniecznie do obejrzenia w Krakowie. Zwróć uwagę na szczegóły - jest mnóstwo cennych rzeczy do zauważenia!

1  Dziękujemy, martytyna
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Warto zakupić bilet i zobaczyć Bazylikę Mariacką nie tylko z zewnątrz. W środku bowiem jak wszyscy wiemy jest ołtarz Wita Stwosza. Jak już wyjdziemy wysłuchajmy hejnału i wrzućmy drobna monetkę jednemu ze stojących obok żywych posągów.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, maxoratalata
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Niby byliśmy już kilka razy. Zawsze wracamy z przyjemnością. W końcu możemy zobaczymy cały ołtarz, jak już skońćzą odnawiać.

Dziękujemy, Gerd G