Zrecenzowano: 5 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel generalnie bardzo w porządku. Jest czysto pokoje są duże. Znajduje się w centrum historycznej dzielnicy Krakowa. Wszędzie blisko. Jeśli chcemy zwiedzać miasto. Gorzej z samochodem. Hotel nie posiada parkingu. Trzeba szukać wolnego miejsca w uliczkach. Jest tu strefa płatnego parkowania. 3 zł za h od 10 do 20. Śniadania generalnie ok. Brak owoców. Kawa bardzo średnia. Łóżka bardzo miękkie. Daje to wrażenie komfortu. Jednak rano można się spodziewać problemów z plecami. Są za miękkie. Obsługa bardzo miła i pomocna. Starają się.

Termin pobytu: styczeń 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, jand108
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MangerHotelEden, Kierownik recepcji, Hotel EdenOdpowiedź udzielona 27 stycznia 2017

Szanowny Panie,
Serdecznie dziękujemy za tak wyśmienitą opinię o Hotelu Eden:) Jest nam bardzo miło, iż ocenił Pan nasze Hotel tak wysoko. Jest nam niezmiernie przyjemnie czytać, iż personel Hotelu Eden wywarł tak dobre wrażenie na Panu, jesteśmy dumni, iż zauważył Pan, że naprawdę staramy się pomóc naszym gościom najlepiej jak potrafimy. Cieszymy się, iż śniadanie ocenia Pan dobrze. Mamy nadzieję na ponowne spotkanie w przyszłości, a tymczasem życzę wszystkiego dobrego:) Pozdrawiam Serdecznie/Katarzyna Mrożek

Zrecenzowano: 6 października 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel świetnie położony - idealny dla osób zainteresowanych zwiedzaniem - głównie Krakowskiego Kazimierza. Do szerokiej zaledwie kilkanaście metrów.
Pokoje ok. Bardzo wygodne łóżka, łazienki z obszerne, z dużymi kabinami przysznicowymi. W podziemiu przyjemna jadalnia, w której NIESTETY serwuje się BEZNADZIEJNE ŚNIADANIA.

Jakość sniadania obniża ogólna ocenę hotelu. A szkoda.

Ważne :w hotelu jest WINDA

Termin pobytu: październik 2016
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 22jakubm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MangerHotelEden, Kierownik, Hotel EdenOdpowiedź udzielona 9 października 2016

Szanowny Panie Jakubie,
Serdecznie dziękujemy za tak pozytywną opinię o Hotel Eden. Jest nam niezmiernie miło czytać, iż wyposażenie pokoi spełniło Pana oczekiwania, a jadalnia okazała się przyjemna. Cieszymy się, iż docenił Pan naszą wyśmienitą lokalizację, w centrum Żydowskiej dzielnicy Krakowa-Kazimierz. Przykro nam czytać tak negatywną opinię na temat śniadań, oczwyiście wszelkie uwagi zostaną przekazane osobom zajmującym się menu śniadaniowym i mamy nadzieję następnym razem kiedy Pan nas odwiedzi, również w tej materii uda nam się Pana nie zawieść. Pozdreawiam Serdecznie/Katarzyna Mrożek

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2016

Hotel położone w centrum Kazimierza. Czyste pokoje, dość duże. Śniadania dobre. My mieliśmy trochę pecha ponieważ na przeciwko hotelu było dość głośno. Bardzo blisko masę klimatycznych restauracji. Obsługa hotelu bardzo sympatyczna i pomocna.

Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, Barbara L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MangerHotelEden, Kierownik, Hotel EdenOdpowiedź udzielona 21 września 2016

Szanowna Pani Barbaro,
Serdecznie dziękujemy za zamieszczenie tak wspaniałej opinii, o Hotelu Eden, na stronie tripadvisor.com. Jest nam niezmiernie miło, że obsługa wywarła na Państwu tak dobre wrażenie, pokoje okazały się komfortowe, a śniadanie satysfakcjonujące. Niestety w związku z tym, iż Hotel położony jest w centrum bardzo popularnej dzielnicy Krakowa, czasem niestety bywa głośno. Mamy nadzieję, iż wróca Państwo do nas ponownie, zapraszamy:) Pozdrawiam w imieniu całego zespołu/Katarzyna Mrożek

Zrecenzowano: 14 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Dla zwiedzania Krakowa położenie bardzo dobre, szczególnie gdy zaczynamy trasę wycieczkowa od Kazimierza. Miła i profesjonalna obsługa. Pokoje o powierzchni odpowiedniej, urządzone bez zbędnego przepychu. Czysto. Śniadania urozmaicone. Dobra relacja ceny do jakości.

Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, kwapiszewski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MangerHotelEden, Kierownik, Hotel EdenOdpowiedź udzielona 18 czerwca 2016

Szanowny Panie,
Serdecznie dziękujemy za tak wyśmienitą opinię o Hotelu Eden:) Jest nam bardzo miło, iż czuł się Pan dobrze w naszym Hotelu, a lokalizacja okazała się być wyśmienita jako baza wypadowa dla zwiedzania. Jest nam niezmiernie przyjemnie czytać, iż personel Hotelu Eden wywarł tak dobre wrażenie na Panu, jesteśmy dumni, iż wykazaliśmy się profesjonalizmem. Cieszymy się, iż pokoje oraz ich wyposażenie oraz śniadania przypadły Panu do gustu. Mamy nadzieję na ponowne spotkanie w przyszłości, a tymczasem życzę wszystkiego dobrego:) Pozdrawiam Serdecznie/Katarzyna Mrożek

Zrecenzowano: 9 maja 2016

+ Największą zaletą tego hotelu jest położenie- w samym środku pięknego i klimatycznego Kazimierza. Do wielu ciekawych miejsc można spokojnie dojść spacerkiem (Wawel, Rynek około 1 km od hotelu).
+ Pokoje wygodne, łóżka duże, a łazienki bardzo czyste.
+ Obsługa hotelu sympatyczna.
+ Śniadania podawane w klimatycznej piwnicy. Duży wybór produktów (pieczywo chyba pieczone na miejscu, bo było podawane cieplutkie, świeże warzywa, sery, wędliny, płatki, ciasto- przepyszna szarlotka!)
- Małą wadą są dość cienkie ściany. Słychać co się dzieje na korytarzu.
- Nie korzystaliśmy ani z groty solnej, ani z sauny ponieważ troszkę niezrozumiałe dla mnie jest pobieranie dodatkowej opłaty od gości hotelu za takie usługi. Przyzwyczaiłam się, że takie atrakcje są wliczone w cenę pokoju.

Ogólnie serdecznie polecamy zatrzymanie się w Hotelu Eden :)

Termin pobytu: kwiecień 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Amoma.com
Dziękujemy, jagoda_barczyk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MangerHotelEden, Manager, Hotel EdenOdpowiedź udzielona 14 maja 2016

Szanowna Pani,
Jesteśmy ogromnie szczęśliwi czytając, iż określają Państwo nasz Hotel jako "Godny Polecenia:) Ogromnie cieszy nas fakt, iż pokój i jego wyposażenie spełniał Państwa wymagania oraz, iż docenili Państwo śniadanie, które staramy się przygotowywać pyszne i wyłącznie ze świeżych produktów. Pani uwagi dotyczące bezpłatnego korzystania z sauny oraz groty solnej przez gości hotelowych zostały przekazane do rozważnia przez kierownictwo. Serdecznie zapraszamy ponownie do naszego Hotelu:)
Pozdrawiam Serdecznie,
Katarzyna Mrożek