Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK
Ciekawe miejsce

Nie jestem fanką współczesnej sztuki, ale bardzo ciekawe instalacje artystyczne zachęciły mnie do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
magdalenamABC
Poznań, Polska
Sztuka współczesna

Mimo iż nie jestem fanem sztuki współczesnej i mimo iż muzeum jest w remoncie to wystawa bardzo mi... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Ketjow Q

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

niedawno otwarte, a juz ma dobrą opinię. Nie dziwię się. Świetnie uzupełnia ofertę muzeów w Krakowie.

Dziękujemy, Gerd G
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pozytywne zaskoczenie. Mocak jest zlokalizowany w nowoczesnym wnętrzu dostosowanym do potrzeb osób niepełnoprawnych, duże przestrzenie pozwalają zwiedzać, czytać, oglądać prace, instalacje bez pośpiechu i irytacji. Same wystawy świetne, każda dobrze opisana spójna. Poszczególne elementy wystaw dają dużo do myślenia na temat życia codziennego, kim jesteśmy i dokąd zmierza ludzkość Polecam, z chęcią powrócę.

Dziękujemy, BoskaJakuboska
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pod względem infrastruktury jest ok, dostosowany do zwiedzania przez osoby niepełnosprawne - są podjazdy i winda, toaleta pozostawia sporo do życzenia - osoba na wózku czy z chodzikiem ma problem żeby się tam dostać. Szklana podłoga jest przerażająca zwłaszcza jak się zauważy ze jedna szyba jest pęknięta...Ekspozycja to w dużej mierze chyba po prostu nie moja bajka - koleżance się podobało ale to jedna osoba z całej ekipy. Trzeba dobrze się zaznajomić z wystawą zanim się wyda pieniądze.

Dziękujemy, 194emiliam
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Nie jesteśmy fanami wycieczek do muzeów, ale podczas spontanicznego wypadu do Krakowa zahaczyliśmy o to miejsce i.. koniecznie musimy tam wrócić! Trafiliśmy akurat na zmianę ekspozycji, więc bilet był tańszy, ale i mniej do oglądania. Ubolewałam później nad tym, bo odwiedzenie tego miejsca okazało się bardzo ciekawym doświadczeniem. :)

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, sandruszkax
Zrecenzowano: 3 maja 2019

Ciekawe zetknięcie się ze sztuką współczesną. Ciekawa wystawa. Warto odwiedzić będą w Krakowie. Łatwy dojazd z centrum.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Monika C