“Miło, bardzo”
Papryczk 5 — recenzja

Papryczk 5
Nr 189 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Wybierz stolik, usiądź i rozgość się. Rozkoszuj się klimatem niepowtarzalnej Krakowskiej trattorii. Aromat otulający to magiczne wnętrze w mgnieniu oka przeniesie Cię do słonecznej Italii, gdzie pomożemy Ci wybrać odpowiednie danie. Nie będzie to jednak zwykły obiad, czy kolacja. Spróbuj naszego najlepszego wina, sprowadzanego specjalnie z Toskanii, z wyselekcjonowanych pięciu winnic. Rozsiądź się wygodnie i pozwól aby każdy łyk, każdy kęs przenosił Cię coraz dalej, aż na południe ciepłych Włoch. Tam z największa przyjemnością spełnimy każde Twoje życzenie.
Zrecenzowano 8 września 2019

Chętnie wracamy do tego miejsca. Bardzo przyjemny ogródek i ciekawe kompozycje smakowe. Poziom niektórych przystawek wręcz fantastyczny a owoce morza przygotowane w sposób w jaki powinny być. Dobry stosunek ceny do jakości. Polecam.

Dziękujemy, TehMarcin

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Pizza jak widać spalona. Ogródek restauracji bardzo przyjemny, ale pizza to totalna porażka, obsługujący nas pan robił łaskę, że w ogóle do nas podszedł. Na pytanie dlaczego pizza ma spalone ciasto, otrzymaliśmy odpowiedź kelnera- "bo mamy piec opalany drewnem". Na rachunek czekaliśmy ok. 15 min. w końcu zapłaciliśmy przy wyjściu sami.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, gaja-yu
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre, rewelacyjne pappardelle pietruszkowe i pizza z krewetkami, podane przez przeuroczą kelnerkę. Jednak w oczekiwaniu na nasze zamówienie bardzo przeszkadzało nam głośne zachowanie panów robiących pizzę, którzy jak dało się zauważyć mieli "bardzo dobry humor".

Dziękujemy, kasgoral
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe dania i niebanalne kompozycje smaków. Próbowaliśmy tagine, pierwszy raz w życiu. Nie wiem czy podobne do oryginału ale bardzo dobre. A ogródek w głębi śliczny.

Dziękujemy, agnieszkasR651AX
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce do którego chodzimy od kilku lat. Cenimy je za luźną włoską atmosferę, doskonale jedzenie i bardzo miłą obsługę, która choć ostatnio się znacznie zmieniła i nie ma już tylu znanych twarzy to jest miła i bardzo profesjonalna

Dziękujemy, 653jerzyk

Papryczk 5 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Papryczk 5? Podziel się wrażeniami!