Kraków

“Mieszane uczucia”
Papryczk 5 — recenzja

Papryczk 5
Nr 188 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Wybierz stolik, usiądź i rozgość się. Rozkoszuj się klimatem niepowtarzalnej Krakowskiej trattorii. Aromat otulający to magiczne wnętrze w mgnieniu oka przeniesie Cię do słonecznej Italii, gdzie pomożemy Ci wybrać odpowiednie danie. Nie będzie to jednak zwykły obiad, czy kolacja. Spróbuj naszego najlepszego wina, sprowadzanego specjalnie z Toskanii, z wyselekcjonowanych pięciu winnic. Rozsiądź się wygodnie i pozwól aby każdy łyk, każdy kęs przenosił Cię coraz dalej, aż na południe ciepłych Włoch. Tam z największa przyjemnością spełnimy każde Twoje życzenie.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre, rewelacyjne pappardelle pietruszkowe i pizza z krewetkami, podane przez przeuroczą kelnerkę. Jednak w oczekiwaniu na nasze zamówienie bardzo przeszkadzało nam głośne zachowanie panów robiących pizzę, którzy jak dało się zauważyć mieli "bardzo dobry humor".

Dziękujemy, kasgoral

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe dania i niebanalne kompozycje smaków. Próbowaliśmy tagine, pierwszy raz w życiu. Nie wiem czy podobne do oryginału ale bardzo dobre. A ogródek w głębi śliczny.

Dziękujemy, agnieszkasR651AX
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce do którego chodzimy od kilku lat. Cenimy je za luźną włoską atmosferę, doskonale jedzenie i bardzo miłą obsługę, która choć ostatnio się znacznie zmieniła i nie ma już tylu znanych twarzy to jest miła i bardzo profesjonalna

Dziękujemy, 653jerzyk
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nigdy nie ominę tego miejsca podczas podróży do Krakowa. Pyszne jedzenie, dobry nastrój i dobra lokalizacja.
Bardzo pyszna pizza i makarony (bardzo polecam zjeść te potrawy). Ceny są umiarkowane. O Wi-Fi niestety nic nie wiem
Polecam dla wszystkich z powodu pysznych dań i osobliwości lokalu

1  Dziękujemy, wojtek_ohli
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Super miejsce, sliczny ogrodek!!! Pyszna pizza, jak i desery. Zdecydowanie polecam wybrac sie cos zjesc czy na drinka

Dziękujemy, Wojdylaczek

Papryczk 5 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Papryczk 5? Podziel się wrażeniami!