“Słodkie pszczółki”
Slodki Wentzl — recenzja

Slodki Wentzl
Nr 20 wśród 89 Desery (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedyś romantyczne cieplutkie wnętrze dziś zaniedbane niechlujne brudne pomieszczenie stojące luzem jakieś paczki nieposprzątane brzydko pachnące ubikacje . Na zewnątrz pozastawiane stoły w myśl im więcej krzeseł tym większa kasa trudno przejść a jak już słodkości zostaną podane to pojawiają sę one ......... pszczoły. I jedyny ratunek to możliwie szybko opróżnić i odstawić talerze . Kedyś flagowy statek dziś dryfującą łajba którą steruje kapitan bez kompetencji . Firma Wentzl gwarantowała pewien poziom i klasę więc żeby wstyd był mniejszy może zmienić na Słodkie Pszczółki .

Dziękujemy, antti-puska

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ma przecudnej urody lokalizację, i to byłoby na tyle. Desery są tak przesłodzone, że natychmiast po ich zjedzeniu wpada się w hiperglikemię. Natomiast muszę przyznać, że obsługa jest nad wyraz fachowa. Nie byłam w stanie, właśnie z uwagi na przecukrzenie, zjeść swego deseru i nie nie uwzględniono go w rachunku.

Dziękujemy, Magdalena P
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna atmosfera i pyszne ciasta. Duży plus za obsługę, była miła i dbała o klientów. Jak na rynek, ceny niewygorowane.

Dziękujemy, sojdiii
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Byliśmy tam kilka razy i w sumie prawie zawsze wychodziliśmy zadowoleni. Przedostatnim razem z większą grupą znajmowych poprosiliśmy o tort orzechowy, który był bardzo ok. i kawę z zaznaczeniem, iż prosimy o gorącą. Niestety ciepła. W ostatni piątek, równeż zamówiliśmy tort orzechowy (pamiętając, że tydzień wcześniej był ok. i kawę (prośba o gorącą). Kawa ledwo ciepła, natomast tort.... powinniśmy zwrócić. Nie dość, że polany jakąś czekoladopodobną breją (zawsze podawano nam z sosem zabaglione), to bita śmietana na wierzchu była chyba wyciśnieta ze starego, nieumytego syfonu, gdzie poprzednia śmietana zdąrzyła się zepsuć. Niestety Wentzl nie trzyma równego poziomu, ja już tam niestety nie wrócę. P.S. Kawa nigdy tam nie była gorąca- raz zdarzyło się, że dość ciepła, może to wina ekspresu albo filiżanka stoi i czeka na podanie. To dziwne, bo częś wynagrodzeia kelnerów to napiwki.

Dziękujemy, gaja-yu
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

zaszlismy na kawę i ciasto. nie mamy zastrzeżeń kawa dobra ciasto bardzo dobre i znakomita a co najważniejsze uczciwa lemoniada. polecamy

Dziękujemy, Michal_myszy

Slodki Wentzl — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Slodki Wentzl? Podziel się wrażeniami!