“Polecam ”
Slodki Wentzl — recenzja

Slodki Wentzl
Nr 21 wśród 91 Desery (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna atmosfera i pyszne ciasta. Duży plus za obsługę, była miła i dbała o klientów. Jak na rynek, ceny niewygorowane.

Dziękujemy, sojdiii

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Byliśmy tam kilka razy i w sumie prawie zawsze wychodziliśmy zadowoleni. Przedostatnim razem z większą grupą znajmowych poprosiliśmy o tort orzechowy, który był bardzo ok. i kawę z zaznaczeniem, iż prosimy o gorącą. Niestety ciepła. W ostatni piątek, równeż zamówiliśmy tort orzechowy (pamiętając, że tydzień wcześniej był ok. i kawę (prośba o gorącą). Kawa ledwo ciepła, natomast tort.... powinniśmy zwrócić. Nie dość, że polany jakąś czekoladopodobną breją (zawsze podawano nam z sosem zabaglione), to bita śmietana na wierzchu była chyba wyciśnieta ze starego, nieumytego syfonu, gdzie poprzednia śmietana zdąrzyła się zepsuć. Niestety Wentzl nie trzyma równego poziomu, ja już tam niestety nie wrócę. P.S. Kawa nigdy tam nie była gorąca- raz zdarzyło się, że dość ciepła, może to wina ekspresu albo filiżanka stoi i czeka na podanie. To dziwne, bo częś wynagrodzeia kelnerów to napiwki.

Dziękujemy, gaja-yu
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

zaszlismy na kawę i ciasto. nie mamy zastrzeżeń kawa dobra ciasto bardzo dobre i znakomita a co najważniejsze uczciwa lemoniada. polecamy

Dziękujemy, Michal_myszy
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

W części kaeiarnianej podano nam zdecydowanie za słodką lemoniadę, dlatego też poprosiliśmy kelnera o dolanie do niej odrobiny wody. Zajmowaliśmy stolik bezpośrednio przy barze, w związku z tym mogliśmy obserwować całą sytuację. Kelner i barman wymienili się kpiącymi uśmieszkami, jakbyśmy co najmniej poprosili o darmowego drinka. Dowcipny barman udawał, że dolewa do szklanki wody mineralnej z pustej butelki, po czym, dość oscentacyjnie nalał wody z kranu. Nie mam nic do wody z kranu, jednak woda w rurach kamienicy, w której znajdowała się kawiarnia, może pozostawiać wiele do życzenia, a tym bardziej niekulturalne zachowanie kelnera i barmana. Czystość łazienek niestety również nie zachwycała i nie mówię tu bieżącym zużyciu, a raczej długotrwałym zaniedbaniu.

Drinki i lody na prawdę niezłe, jednak niesympatyczna obsługa skutecznie nas odstraszyła.

1  Dziękujemy, Karolina_zieba
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Przepyszne i świeże ciasteczko, kawa podana gorąca i bardzo dobra. Ceny znosne jak na rynek. Odejmuje jeden punkt za dlugie oczekiwanie na kartę. Szkoda że nie mozna odjąć połówki.
Na 100 tu wrócimy.

Dziękujemy, augasystem5

Slodki Wentzl — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Slodki Wentzl? Podziel się wrażeniami!