“Polecam”

Restauracja Staropolska
Nr 356 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja Staropolska -położona w centrum Krakowa , przy Rynku Głównym oferuje dania polskiej kuchni i potrawy prosto z grilla opalanego drewnem. Zawsze świeże i lokalne produkty, sezonowe menu w okresie jesienno -zimowym codziennie koncert muzyki na żywo - to nasze główne atuty. Serdecznie zapraszamy.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wczoraj byliśmy z narzeczonym w restauracji Karczma Staropolska. Przed restauracją przywitał i zachęcił nas Pan Mariusz, który z pełnym entuzjazmem polecił kilka pozycji z karty. Spędziliśmy miłe popołudnie w klimatycznym miejscu. Jedzenie wyśmienite, napoje orzeźwiające, a obsługa uprzejma. Polecam wszystkim!

Dziękujemy, MartynaC113
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 586ewac, Dyrektor generalny, Restauracja StaropolskaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy za wizytę w naszej restauracji i podzielenie się opinią z innymi podróżującymi. Bardzo się cieszymy,że sprostaliśmy oczekiwaniom kulinarnym . Dbamy nie tylko o jakość dań używając tylko świeżych i oryginalnych produktów ale też o najwyższy poziom obsługi.

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Ciekawe miejsce z świetnym wnętrzem, czuć góralski klimat. Coś bardzo oryginalnego na tle krakowskiej gastronomii. Jedzenie pyszne, domowe, dobrze przyprawione. Chętnie zawitam ponownie na tradycyjny polski obiad - kotleta schabowego, którego zachwalał przemily menager Rafał i obslugujacy mnie kelner. Niestety przy ostatniej wizycie wpadłam na coś lekkiego i nie zdecydowałam się na niego.

Dziękujemy, MariolaSowa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 586ewac, Dyrektor generalny, Restauracja StaropolskaOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dziękuję za opinię po wizycie w restauracji Staropolskiej. Cieszę się, że doceniła Pani naszą atmosferę i menu.

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Wraz z grupą przyjaciół po raz kolejny podczas pobytu w Krakowie wybralismy się na rynek. Tym razem szukaliśmy czegoś konkretnego do jedzenia. Tak trafiliśmy do Staropolskiej, gdzie menadżer lokalu Rafał polecił nam kilka dań z karty, miedzy innymi golonkę i schabowego. Większość z nas zamówiła właśnie kotleta. Porcja była tak duża, że nie dało się jej zjeść za jednym podejściem! Przy tym kotlet idealnie uklepany i doprawiony, rozplywal się w ustach! Kolega, który zdecydował się na golonke był rowniez bardzo zadowolony z wyboru. Milo było przypomnieć sobie domowe smaki w tak pysznej odsłonie!

Dziękujemy, Jakub37383
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 586ewac, Dyrektor generalny, Restauracja StaropolskaOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Dziękujemy za wybór naszej restauracji, zamieszczoną recenzję i komplementy dotyczące naszej kuchni. Mam nadzieję, że zdecyduje się Pan odwiedzić nas w przyszłości .

Zrecenzowano 16 lipca 2019

Po przemiłym rocznicowym wieczorze wybraliśmy się na obiad w polskim stylu do Staropolskiej. Przemiły menadżer pan Rafał poznał nas i cieplo przywitał, zapraszając do stolika. Tym razem spróbowaliśmy golonki i kiełbasy z grilla z dodatkami. Jedzenie jak u mamy, rewelacyjne! Wizyty w Staropolskiej to od teraz nasza weekendowa rutyna. Dziękujemy! Polecamy wszystkim!

1  Dziękujemy, Mati96996
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 586ewac, Dyrektor generalny, Restauracja StaropolskaOdpowiedź udzielona 17 lipca 2019

Dziękujemy za zamieszczenie opinii. Bardzo nam miło, że zarówno obsługa jak i kuchnia spełniły Państwa oczekiwania. Dziękujemy za polecenie i zapraszamy .

Zrecenzowano 4 lipca 2019

Świetne miejsce na rodzinny obiad, bardzo miła obsługa, a kotlety niespotykanej wielkości zamurowały nas wszystkich. Miejsce zdecydowanie godne polecenia.

1  Dziękujemy, The R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 586ewac, Dyrektor generalny, Restauracja StaropolskaOdpowiedź udzielona 5 lipca 2019

Bardzo dziękujemy za zamieszczenie pozytywnej opinii o naszej restauracji. Każda z nich ma dla nas ogromne znaczenie i Państwa jest dowodem na to, że nasza ciężka praca przynosi efekty.

Restauracja Staropolska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Staropolska? Podziel się wrażeniami!