Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Hotel blisko PKP Kraków Główny ,obok Galerii Krakowskiej , blisko do Starego Miasta, Dobrze skomunikowane z reszta miasta. Bardzo miła i pomocna obsługa. Dobre śniadania . Obsługa restauracji bardzo pomocna i miła.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, 148jacekg
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Dobre miejsce, blisko starego miasta, blisko dworca pkp i dużej galerii jeśli ktoś potrzebuje zakupów (ale np. jest tam punkt pocztowy czynny do 22:00 :-)). Obsługa miła i kompetentna, ale przy wykupieniu dłuższego pobytu nikt nie zwraca uwagi na fakt, aby karty działały. Musiałem jeździć w tę i z powrotem bo po 12:00 moja karta do pokoju przestała działać.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, radca2019
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Byliśmy drugi raz. Świetne położenie obok Dworca Głównego Kraków i linii tramwajowej oraz autobusowych. Bardzo smaczne, urozmaicone śniadania. Cicha klimatyzacja. Wstępna prośba została spełniona. Hotel i sympatyczny personel warte są polecenia.

Dziękujemy, Marekkangurek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojtekKGEMKrakow, Guest Relations Manager, Ibis Krakow Stare MiastoOdpowiedź udzielona 8 lipca 2019

Drogi Panie Marku,

Bardzo dziękujemy za opinię oraz uwagi.

Z poważaniem,

Wojtek Kogut
Guest Experience Manager Kraków

Zrecenzowano: 29 maja 2019

Idealna lokalizacja dla przyjeżdżających koleją. Przemiła i sprawna obsługa, miła atmosfera, łóżka wygodne, pokoje czyste. W deszczowe dni, kiedy trudno wyjść na miasto polecam hotelową kuchnię. Polecam.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Jarosław S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ibisSM, General Manager, Ibis Krakow Stare MiastoOdpowiedź udzielona 3 czerwca 2019

Szanowny Panie Jarosławie,
dziękuję bardzo za recenzję, Pozytywne komentarze sprawiają przyjemność wszystkim pracownikom naszego hotelu i bardzo się cieszę z Pana udanego pobytu w hotelu ibis Kraków Stare Miasto. Mam nadzieję, że pozostaniemy w pamięci podczas planowania następnej podróży.
Z poważaniem,
Przemysław Działański