Kraków

“Nie polecamy!”
Karma — recenzja

Karma
Nr 30 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Zrecenzowano 2 września 2019

Zachęceni pozytywnymi opiniami wybraliśmy się do Karmy. Niestety jedno wielkie rozczarowanie. Obsluga niezaangażowana. Jedzenie nijakie, niedoprawione, niewyraźne. Niedomyta sałata dawała efekt piasku w zębach. Jedno z najgorszych ostatnio odwiedzanych miejsc w Krakowie.

Dziękujemy, Monika2381

Zrecenzowano 28 marca 2019 z urządzeń przenośnych

W Karmie można zjeść smaczny, wegetariański lunch i napić się dobrej kawy. Zamówiłam humus z grzankami i surówkę. Początkowo wydawało mi się, że to zaledwie przekąska, ale w rzeczywistości okazało się, że wystarczyło mi to za cały lunch.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Koszmara
Zrecenzowano 19 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

To nie jest pierwszy raz kiedy zajrzeliśmy do tej kawiarnii, ale po raz pierwszy zwróciłam uwagę na ich playlistę, która zawierała tylko polskie piosenki! Naprawdę byłam baaaardzo pozytywnie zaskoczona, tym bardziej że wiele utworów wcześniej nie słyszałam, a były naprawdę dobre. Mój shazam mocno pracował

Jedzenie smaczne i ciekawy wybór. Mimo, że miejsca trochę mało i każdy zagląda każdemu w talerz, to fajnie posiedzieć ze znajomymi, albo z książką.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, olazrm
Zrecenzowano 17 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety poza niesympatyczną atmosferą i panującym zimnem („bo zimą jest zimno” cyt. z klasyka) w Karmie na śniadanie nie ma opcji!

Puryści kawowi nie podają pojedynczego espresso, ani americany bo nie wolno, nietety karmią beznadziejnie bo mogą!

Wstyd

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Maciej K
Zrecenzowano 6 listopada 2018

Zachęcona opiniami wychwalającymi kawę postanowiłam sama jej spróbować. Kawa jest faktycznie nieziemska! Dawno nie piłam tak smacznego, lekkiego, niekwasowego cappuccino. Ciasto z czekoladą, gruszką i karmelem - nie za słodkie, mocno czekoladowe, przepyszne.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Hanna N

Karma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karma? Podziel się wrażeniami!