“Najlepsza pizza w Krakowie”
Pizza Garden — recenzja

Pizza Garden
Nr 114 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała pizza, przystępne ceny i bardzo szybka obsługa, miła atmosfera. Polecam pizzę Manhattan :)

Dziękujemy, janekk830

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam! Rewelacyjna pizza, miła i sprawna obsługa, dużo miejsca. Dodatkowo przepyszne kraftowe piwa, różne rodzaje, jest w czym wybierać

Dziękujemy, Klaud_Ja92
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Genialna pizza, Najlepsza jaka kiedykolwiek jedliśmy że znajomymi.na pewno wrócę w to miejsce! Polecam

Dziękujemy, Magda D
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Pierwszy raz do Pizzy Garden zostałam zaproszona, była to uczta dla podniebienia! Świetna obsługa, pizza lepsza od tej, która jadłam we Włoszech! Jestem tam minimum 2 razy w miesiącu, czy sama, czy na randce, czy ze znajomymi. Zawsze jestem baaardzo zadowolona! I jeszcze nie znudziła mi się ta pizza!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, PatrycjaD464
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Pizza na pewno nie przypomina pizzy włoskiej. Może my mieliśmy pecha i byla nie dobra. Ciasto nie dopieczone jakby był problem z piecem albo jej nikt nie obrócił. Nie polecam. Na plus miła obsługa.

Dziękujemy, Marek Z

Pizza Garden — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizza Garden? Podziel się wrażeniami!