“Pizzeria idealna ”
Pizza Garden — recenzja

Pizza Garden
Nr 33 wśród 1 654 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 października 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza w Krakowie. Klasyczne kompozycje bez udziwnień podane w doskonałym wydaniu. Kameralny wystrój lolalu. Nie polecam wielbicielom hawajskiej. Warto czasem poczekać w kolejce

Dziękujemy, Artur J

Zrecenzowano 8 października 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam dla wszystkich. Smaczne ciasto i możliwość komponowania pizzy według własnych preferencji jest super.

Dziękujemy, Arkadiusz A
Zrecenzowano 23 września 2017

Moim zdaniem jedno z najlepszych miejsc w Krakowie na początek weekendowej imprezy. Nie jest to elegancki lokal na romantyczną kolacje więc nie spodziewajcie się luksusu. Jest to prawdziwa pizzeria gdzie jest głośno tłoczno ludzie czekają w kolejce piją piwo i rozmawiają. Taki jest klimat tego miejsca. Co do jedzenia moim zdaniem każdy znajdzie tu swój smak gdyż zarówno dostępne są pizze włoskie na cienkim cieście jak i typowe amerykańskie klasyki. Dodajcie do tego dobre czeskie lane piwo i macie receptę na dobry początek imprezy w Krakowie :). Szczerze polecam !!

Dziękujemy, rafaldd2016
Zrecenzowano 23 września 2017 z urządzeń przenośnych

Po wczorajszych odwiedzinach pizza garden mogę stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych pizz w Krakowie. Kolejki były ogromne, ponieważ niektórzy czekali na stolik. Wzięłam pizze na wynos i czekałam 10 minut. Pizza z pieca z rucola, szynka parmenska i parmezan przepyszna! Polecam!

1  Dziękujemy, Natalia M
Zrecenzowano 8 września 2017

To będzie moja najkrótsza recenzja. Byłem w tej pizzerii kilka razy i za każdym razem miejsce pod względem kulinarnym konsekwentnie trzyma poziom. Samo miejsce obrosło już legendą, a w necie można znaleźć sporo wiadomości na temat przejść z sąsiadami i lokalizacją. Najwięcej pretensji można mieć do pomieszczeń - są ciasne. W zimie druga salka, która właściwie jest zimowym ogrodem, jest nieodpowiednia ze względu na zimno. Podana pizza szybko nam wystygła, a ja wizytę przypłaciłem przeziębieniem. Wciąż pod względem jakości pizzy jest to miejsce nie do pokonania. Częste kolejki na zewnątrz i szybka rotacja gości sprawiają, że nie jest to pizzeria na specjalne okazje przy winie i świecach. Ceny rozsądne, a uwzględniając relacje wartości do kosztów - przystępne i korzystne.

Dziękujemy, Wielki W

Pizza Garden — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizza Garden? Podziel się wrażeniami!