“Super”

Vintage Restauracja Wino Sklep
Nr 592 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Vintage to restauracja i winiarnia znajdująca się w sercu Krakowa na Rynku Głównym 45, na linii AB pomiędzy ulicą Floriańska a ulicą św. Jana. Wyróżnia nas jedyna na Rynku pięknie odrestaurowana ceglana fasada z atramentową fugą. Nasi goście cenią sobie idealne położenie naszej restauracji oraz ogródka letniego, który znajduje się tylko 100 m od Kościoła Mariackiego i gdzie o każdej pełnej godzinie mogą zobaczyć hejnalistę na wieży mariackiej, wsłuchując się w oryginalne dźwięki hejnału krakowskiego. Vintage to absolutny wyjątek na szlaku krakowskich restauracji i zabytków. Nasze wnętrze urzeka gości oryginalnym połączeniem zabytkowych elementów z nowoczesnym wzornictwem. Tutaj znajduje się jeden z trzech w Polsce kasetonowych stropów, kolumna oraz odrestaurowany fresk. W Vintage wypijesz wyśmienitą kawę, niezobowiązującą lampkę wina, zjesz śniadanie, lunch i kolację. Autorska selekcja win, kuchnia oparta na świeżych produktach z akcentami regionalnymi oraz wnętrze czynią to miejsce wyjątkowym, ciepłym i przyjaznym. W naszym menu znajdziesz doskonałe steki z trzema sosami, świeże ryby serwowane od czwartku do niedzieli, kaczkę w stylu polskim, pierogi według naszego przepisu oraz wiele innych apetycznych dań. Ceny kształtują się następująco śniadania już od 10 zł, lunche od 19 zł, sałaty również od 19 zł a dania główne od 24 zł. Kuchnia nie istnieje bez wina a wino bez kuchni. W Vintage wino serwowane jest ze specjalnego dyspensera, dzięki któremu nasi goście mają możliwość zdegustowanie aż 10 rodzajów win na kieliszki. Wina serwowane są w pojemnościach 50, 100 i 150 ml. Większość naszej oferty oparta jest na własnym imporcie,wino można także kupić w naszym sklepie w konkurencyjnych cenach. Odwiedź nas w Vintage.
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie na bardzo dobrym poziomie. Połączenie tradycji ze świerzymi pomysłami.... bardzo przyjemnecwnetrze

Dziękujemy, Michał P

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Nie polecam ... kelner podal rachunek po zaplaceniu go stwierdzil ze musimy zaplacic 10% za obsluge ... czyli to ze przyniusl do stolika drinki kosztuje dodatkowo...to jaka jest jego rola i praca w tej restauracji... dziadostwo !!! Napiwek to ja place jak chce a nie na hama.

2  Dziękujemy, Jerzy S
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam serdecznie wszystkim szukającym dobrego tradycyjnego jedzenia oraz wyszukanych win. Restauracja ma piękny wystrój oraz bardzo wykwalifikowany personel. Wszyscy ceniący sobie spokoj w samym sercu Krakowa oraz pyszne jedzenie na pewno nie bedą żałować.

Dziękujemy, Martyna P
Zrecenzowano 16 lipca 2019

OMIJAC Z DALEKA !!!!!!!!! Do kazdego drinka doliczaja palucha ( breadstick) kazdy po 8 zl. Do 5 drinkow w tym jedna woda mineralna bylo doliczonych 5 paluchow razem 40 zl.....podobno na dole w menu jest malym maczkiem wspomniane, ze bede doliczane paluchy...trzeba studiowac karte i wszystkie male druczki gdzies na dole. OSZUSCI !!!!!!!!!! 4 drinki ( wino) w normalnych cenach 11 zl i 19 zl za kieliszek (oszukany) i jedna woda mineralna i 5 paluchow X 8 zl caly rachunek 170 zl

Dziękujemy, BeataVOC
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EwelinaMaria, Kierownik, Vintage Restauracja Wino SklepOdpowiedź udzielona 17 lipca 2019

Dzień dobry
W żaden sposób nie chcemy nikogo oszukać,informacja zawarta w karcie menu jak i przy każdym napoju w karcie,mówi o tym,że wszystkie produkty oznaczone gwiazdką sprzedajemy w zestawach,każdy gość zawsze dostaje kartę menu a wraz z podaniem napoju palucha grissini,lub do kawy ciasteczko.I wedle prawa musi to być oznaczone na paragonie fiskalnym.Każda kwota w karcie menu,i na paragonie fiskalnym to ta sama kwota tylko przy drukowaniu jest to rozdzielane.

Zrecenzowano 24 marca 2019

Gdy pszyszliśmy do tej restauracji myślałem że to będzi bardziej wino bar lecz jedzenie okazało się pycha ja jadłem kurczaka z pycha kluseczkami oraz extra sosem
i pieczarkami na deser piłemgorącą czekoladę a posądzał tym fajna atmosfera piękne zdobienia na suficie moi rodzice dostali kupon na darmowe proseco (odrazu go wykorzystali)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, PapiGagol

Vintage Restauracja Wino Sklep — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Vintage Restauracja Wino Sklep? Podziel się wrażeniami!