“Super jedzenie”
Zazie Bistro — recenzja

Zazie Bistro
Nr 86 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Francuska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Najlepsze mule w Krakowie. Bardzo dobry tatar wołowy, za każdym razem dobrze przyprawiony i ciekawie podany. Pyszny, delikatny pasztet. Jedyny minus to nie zawsze perfekcyjna obsługa.

Dziękujemy, Kacik123

Wtorkowe popołudnie, wybór padł na Zazie, planowane już od dawna. Lokal kameralny, chyba że gdzieś jest ukryte więcej stolików. Obyło się bez przystawek. Jako Danie główne kaczka w sosie z kukurydzy. Świetna z różowym środkiem. Deser smakował jak ciepłe lody ale i tak był w porządku. Uśmiechnięta kelnerko w czarnych włosach, która wczoraj popołudniem byłaś w pracy - jesteś świetna! Tak trzymaj!

Dziękujemy, Maksymilian I
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kuchnia trzyma poziom. Wróciłam po czasie i jestem nadal zachwycona. Pasztet poezja, zupa poprawna, tarta, zapiekanka z kozim serem i sałaty smakowite, pyszne desery. Obsługa idealnie pilnuje "timeingu" podawania potraw. Urocza i śliczna kelnerka, nieco zamaszysta w obejściu. Sympatyczna, nie nachalna muzyka i ładne wnętrze. Polecam ☺️

Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano 4 września 2019

Niestety Zazie się popsuła, dania dawniej ciekawe stały się udziwnione i dużo mniej smaczne.Kucharzu, zmień się !

Dziękujemy, ecureil788

Zazie Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zazie Bistro? Podziel się wrażeniami!