“Pysznie”
Zazie Bistro — recenzja

Zazie Bistro
Nr 88 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Francuska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kuchnia trzyma poziom. Wróciłam po czasie i jestem nadal zachwycona. Pasztet poezja, zupa poprawna, tarta, zapiekanka z kozim serem i sałaty smakowite, pyszne desery. Obsługa idealnie pilnuje "timeingu" podawania potraw. Urocza i śliczna kelnerka, nieco zamaszysta w obejściu. Sympatyczna, nie nachalna muzyka i ładne wnętrze. Polecam ☺️

Dziękujemy, Anna R

Zrecenzowano 4 września 2019

Niestety Zazie się popsuła, dania dawniej ciekawe stały się udziwnione i dużo mniej smaczne.Kucharzu, zmień się !

Dziękujemy, ecureil788
Zrecenzowano 1 września 2019

Restauracja skradła moje serce pysznymi mulami ! Wołowina po burgundzku poprawna, tatar wołowy - świetny. Na pewno wrócę. Polecam!

Dziękujemy, grbwska
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa dnia (krem z buraków z kolendrą) nieco mnie rozczarował, bez wyrazu i lekko gorzki. Natomiast gęś to Absolutne mistrzostwo, niezwykle delikatne mięso, rozpływające się w ustach kluseczki i genialny sos sprawiają, że to danie jest po prostu cudowne, zwłaszcza z lampką dobrego cydru. Crème brûlée bardzo delikatny i pyszny, krem z Guinnessa z bezą i cytryną intrygujący i ciekawy. Polecam każdemu :)

Dziękujemy, patrykuwem
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bistro z zewnątrz nie rzuca się w oczy. Trafiliśmy tam dzięki informacją z internetu. Dania które nam tam zaserwowano nie były zwykłym jedzeniem to była kompozycja na wielką orkiestrę symfoniczną. Na samo wspomnienie jeszcze dziś kubki smakowe szleją.

Dziękujemy, Ben N

Zazie Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zazie Bistro? Podziel się wrażeniami!