“bardzo ciekawe menu”
Zazie Bistro — recenzja

Zazie Bistro
Nr 69 wśród 2 009 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Francuska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 29 stycznia 2017

To przytulne miejsce z pysznym jedzeniem. Obsługa profesjonalna potrafiąca doradzić i opowiedzieć o każdym daniu. Jedliśmy policzki jelenie oraz grasicę - dania rzadko spotykane w innych miejscach. Dla smakoszy.

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, Katarzyna B

Zrecenzowano 23 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Koło kuchni francuskiej nic tam niestety nawet nie leżało... dodajmy do tego że gdzieś im przepadła nasza rezerwacja, brudne obrusy i kiepską obsługę. Smak też pozostawiał wiele do życzenia.

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, pannaannagc
Zrecenzowano 17 stycznia 2017

Klimatyczne miejsce, miła i kompetentna obsługa. Pyszne jedzenie za przyzwoitą cenę! Nawet zwykła, wydawałoby się, sałatka a tak wyszukane smaki :) Płaszczka oraz kaczka, ślimaki wspaniałe!! Palce lizać. Polecam!

Termin wizyty: marzec 2016
Dziękujemy, JadwigaB59
Zrecenzowano 17 stycznia 2017

W tej restauracji mieliśmy okazję skosztować dwóch różnych zapiekanek z kurczakiem oraz z kaczką powyższe posiłki możemy ocenić pozytywnie na pewno były to spore porcje oraz ogólnie smaczne nawet ciekawa kompozycja nieco różniąca się od standardowych zapiekanek, jedynie można się przyczepić do kwestii sosów oba były dosyć ciężkie, zrobione na bazie majonezu ze zbyt wyraźnym jak dla nas jego smakiem ale co kto lubi. Na pewno na plus należy ocenić zarówno obsługę bardzo miłą i pomocną atmosferę oraz ceny oferowanych posiłków.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Artur P
Zrecenzowano 14 stycznia 2017

Zdecydowanie bardzo jasny punkt na kulinarnym krakowskim szlaku. Bardzo sympatyczne wnętrze (na dole) i miła, kompetentna obsługa. Jedzenie w niektórych daniach wręcz wybitne. Doskonałe przystawki; genialna grasica, bardzo godziwy ser kozi. Zupa krem z topinamburu ze szpinakiem i orzechami zarówno oryginalna jak i smaczna. Z dań głównych gęś warta bliższego poznania i bardzo oryginalne zestawienie: zębacz z kiszką; odważny związek, mnie odpowiadał (nie warto bać się na zapas) choć w tym daniu zabrakło mi jakieś odrobiny szaleństwa czyli "wisienki na torcie". Po tym wszystkim ciężko zdobyć się na deser ale trzeba koniecznie ! Desery wprost świetne i nie zasłodzą. Cudowny pudding z leśnych owoców i pana cotta z genialnymi lodami z grzanego wina. Tak planujcie siły aby nie ominąć deserów. Wina też trzymają poziom. Reasumując: warto dać się skusić na jak najwięcej, kubki smakowe będą wdzięczne :) No i w weekend rezerwacja konieczna. Cenowo przyzwoicie.
PS. czytałem w innych recenzjach o zaduchu i kuchennych wyziewach; niczego takiego nie doświadczyliśmy.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Marcin66

Zazie Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zazie Bistro? Podziel się wrażeniami!