“Okropieństwo”
Gospoda Koko — recenzja

Gospoda Koko
Nr 53 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Szukałam miejsca gdzie zjem obiad jak u mamy, po opiniach i zdjęciach jakie widziałam wybrałam właśnie tę gospodę. No niestety obsługa mało zainteresowana swoimi gośćmi, pomidorowa jakiś żart najgorsza jaka jadłam, rosół smaczny. Mięso też było niczego sobie jednak sorówki dla mnie to jedna wielka porażka, nie dość że mało to jeszcze nie smaczne. Fakt że tanio może i dlatego jakośc taka straszna, na pewno nigdy więcej tam nie wrócę.
Ps.jak dla mnie porcje za małe.

Dziękujemy, Marlena J

Odwiedziliśmy Koko w poszukiwaniu miejsca dla większej grupy osób. Trafiliśmy tutaj i nie żałujemy. Jedzenie jest niedrogie, a naprawdę bardzo smaczne. To domowa kuchnia, można tu zjeść smacznie, jak u mamy czy jak u babci. Duży wybór pierogów, smaczne i spore porcje zupy. Ciekawy wystrój w ostatniej sali, polecam by odwiedzić i zobaczyć na własne oczy.
Miejsce dobre na obiady dla grup, dolna sala może pomieścić duże grupy. Restauracja na Starym Mieście, w dobrej lokalizacji.

Dziękujemy, IzaMrowik

Bardzo zacne miejsce, zarówno przestrzeń, estetyka. Duży szacunek. Kilka opcji dla wegetarian, co było dla nas bardzo dużym i miłym zaskoczeniem. Jedzenie smakuje domowo, spore porcje i ładnie podane. Obsługa bardzo uprzejma i jakby to powiedzieć, odpowednio dobrana do miejsca. Podziemia bardzo klimatyczne z dobrymi browarkami do wyboru i strefą dla palących. Było to dla nas bardzo miłe zaskoczenie znaleźć to miejsce w późnych godzinach wieczornych. Miejscówka z klimatem i czuć, że ktoś "włożył" tam kawałek serducha. Polecam wszystkim.

1  Dziękujemy, Gosia S
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Jak na centrum KRakowa tanie (nadal mimo podwyżek) miejsce. Można usiąść w lokalu przy ulicy czy w rozległych piwnicach, a latem na dziedzińcu.
Nie wszystko zawsze jest smaczne, dlatego ja zwykle biorę "koko zapiekane z serem", albo ser camembert zapiekany w panierce. Lata temu mieli pyszne pierogi ale ostatnio jak byłem to nie mieli. Teraz gdzieś kupują, a dawniej nie wiem czy sami robili czy nie.

Za 20 zł można wziąć danie główne a do tego dobrać zupę w cenie lub dopłacić złotówkę.

Jak jestem w centrum Krk to zwykle chętnie tu zaglądam.

Dziękujemy, Damian S
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Swego czasu wystawilem Koko max ocene. Klimatyczny lokal zwlaszcza w wejsciu od frontu lub w podworku. Duzo jedzenia. Smacznie i tanio. Bylismy po rocznej przerwie, ceny podskoczyly z 14 do 20 pln i nie byloby w tym nic zlego bo wszystko drozeje ale znaczaco bylo go mniej. Kiedys frytki, surowki i mieso „wylewalo sie” z talerzy ale obecnie porcje zaspokajaja glod ale nie ma mowoe o obzarstwie ktore swego czasu w tej cenie obowiazywalo. Nadal smacznie, nadal klimatycznie ale cos sie zmienilo...

1  Dziękujemy, jem-bobis

Gospoda Koko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Koko? Podziel się wrażeniami!