“Znakomite, wegetarianie powinny to miejsce wpisać jako konieczne do odwiedzenia w Krakowie.”
Gospoda Koko — recenzja

Gospoda Koko
Nr 52 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2019

Bardzo zacne miejsce, zarówno przestrzeń, estetyka. Duży szacunek. Kilka opcji dla wegetarian, co było dla nas bardzo dużym i miłym zaskoczeniem. Jedzenie smakuje domowo, spore porcje i ładnie podane. Obsługa bardzo uprzejma i jakby to powiedzieć, odpowednio dobrana do miejsca. Podziemia bardzo klimatyczne z dobrymi browarkami do wyboru i strefą dla palących. Było to dla nas bardzo miłe zaskoczenie znaleźć to miejsce w późnych godzinach wieczornych. Miejscówka z klimatem i czuć, że ktoś "włożył" tam kawałek serducha. Polecam wszystkim.

1  Dziękujemy, Gosia S

Zrecenzowano 3 lipca 2019

Jak na centrum KRakowa tanie (nadal mimo podwyżek) miejsce. Można usiąść w lokalu przy ulicy czy w rozległych piwnicach, a latem na dziedzińcu.
Nie wszystko zawsze jest smaczne, dlatego ja zwykle biorę "koko zapiekane z serem", albo ser camembert zapiekany w panierce. Lata temu mieli pyszne pierogi ale ostatnio jak byłem to nie mieli. Teraz gdzieś kupują, a dawniej nie wiem czy sami robili czy nie.

Za 20 zł można wziąć danie główne a do tego dobrać zupę w cenie lub dopłacić złotówkę.

Jak jestem w centrum Krk to zwykle chętnie tu zaglądam.

Dziękujemy, Damian S
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Swego czasu wystawilem Koko max ocene. Klimatyczny lokal zwlaszcza w wejsciu od frontu lub w podworku. Duzo jedzenia. Smacznie i tanio. Bylismy po rocznej przerwie, ceny podskoczyly z 14 do 20 pln i nie byloby w tym nic zlego bo wszystko drozeje ale znaczaco bylo go mniej. Kiedys frytki, surowki i mieso „wylewalo sie” z talerzy ale obecnie porcje zaspokajaja glod ale nie ma mowoe o obzarstwie ktore swego czasu w tej cenie obowiazywalo. Nadal smacznie, nadal klimatycznie ale cos sie zmienilo...

1  Dziękujemy, jem-bobis
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak na Kraków przystępne ceny. W porównaniu z latami poprzednimi porcje zdecydowanie mniejsze, ale smaczne. Chłodnik bardzo smaczny. Obsługa pozostawia wiele do życzenia, długie oczekiwanie, Panie mylą zamówienia przy praktycznie zerowym obłożeniu.

Dziękujemy, BoskaJakuboska
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Tak lubiłam Koko... Niestety moja noga już tam nie postanie. Obiad, który dostałam był obrzydliwy... Żurek to paskudztwo, które zupełnie żurku nie przypominało, wzięłam gulasz z indyka i każdy kawałeczek był tak twardy, że zostawiłam wszystko na talerzu. Po długim oczekiwaniu, skorzystaniu z paskudnej toalety i dąsach kelnerki wyszłam głodna i zła. Nigdy więcej!

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Kinga J

Gospoda Koko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Koko? Podziel się wrażeniami!