“Ciekawie, ale bez rewelacji”
Mięta Restobar — recenzja

Mięta Restobar
Nr 355 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Karta menu ciekawa, ale nie aż tak wyszukana, aby zrobić wielkie "ach". Przykładowo pierogi z wołowiną i szynką parmeńską ciekawie brzmią, ale niezbyt oryginalnie przyprawione i szynki parmeńskiej nie czuć. Jak ktoś ją lubi to od razu wyczai. Muli po weekendzie nie było, ale to akurat dosyć zrozumiałe. Ceny raczej wyższe jak za tę oryginalność i jakość, ale to centrum Krakowa. Dosyć długo czekaliśmy na dania. Obsługa miła. Nie jest to więc najlepsze miejsce jakie sobie można wyobrazić, ale przyzwoite. W ogródku dokuczały osy i muchy, ale to już nie wina restauracji.

Dziękujemy, 839tomasz

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre i syte, miła obsługa, ceny również zadowalające, nie trzeba długo czekać na otrzymane zamówienie

Dziękujemy, gosia2703
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszego dnia w Krakowie zawitalismy do Restauracji Mieta. Pan z obslugi zaproponowal nam miejsce, podal karty i dal chwilke czasu do namyslu.
Zostalismy dobrze i szybko obsluzeni.
Zamowilismy pierogi.
Ja: z gruszkani serem plesniowym posypane orzechami i mieta. Pychaaaa.
Moj chlopak z wolowina i szynka parmenska. Mowi ze sa megaaaa i chce tam wrocic. Duze porcje & dobre.
PolecaMY.
Przy nastepnej wizycie w Krakowie zawitamy jescze raz.

Dziękujemy, 261katarzynap
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Koleiny raz miałam okazję gościć w tym miejscu, wciąż smakowitość posiłków jest ok. Jedyne zarzuty, że w drinkach jest 95 % lodu, a reszta to marne uzupełnienie.

Dziękujemy, ewa w
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Zdecydowanie miejsce w ktorym kuchnia jest mocna stroną. Polecam mocno Antyipasti dla dwojga z karafka domowego wina bialego:) swietny wybor relaks oraz mila obsluga:)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, MattSoho

Mięta Restobar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Mięta Restobar? Podziel się wrażeniami!