Tripadvisor

“Na poziomie”
Amarylis — recenzja

Amarylis
Nr 11 wśród 2 178 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Europejska, Polska, Fusion
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 28 grudnia 2019

Wybraliśmy się na kolację z menu degustacyjnym. Skończyliśmy najedzeni I dosyć szczęśliwi. Dania były ciekawe, o niespotykanych połączeniach smakowych. Generalnie smaczne. Jednak wiele mocno słodkich potraw. To chyba był największy minus kolacji. Od przystawek, do deserów. Obsługa miła, z wiedza o serwowanych posiłkach.

Termin wizyty: grudzień 2019
Dziękujemy, Eska344

Zrecenzowano 14 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze mówiąc nie rozumiem fenomenu tej restauracji. Czytając opinie a także mając na uwadze wysokie miejsce w rankingu wymagania w stosunku do jedzenia były bardzo wysokie. Niestety nie zostały spełnione. Jedzenie może wyglądało apetycznie ale tak nie smakowało. Sama forma podania nie obroni braku smaku. Restauracja nie należy do najtańszych.

Dziękujemy, znawcapl
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kameralna, przyjemna restauracja z wykwintnym jedzeniem i personelem na bardzo wysokim poziomie. Dania piękne podane, smaczne i apetyczne. Każdy znajdzie coś dla siebie.

1  Dziękujemy, gabrielag783
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do Amarylis w ramach fine dining week. Szczerze. Żadnymi słowami nie potrafię określic tak zacnych potraw. Ukłony dla szefa kuchni. Załogi na kuchni jak i personelu na sali. Wegetariańskie pozycje robią naprawdę mocne wrażenie. Zapamietamy w szczególności stek z kalafiora. Halibut z pomidorem. Jak i deser na bazie pomarańczy. Dziękuję za te chwile. Wrócimy do państwa. I będziemy polecać.

1  Dziękujemy, pioz213
Zrecenzowano 1 września 2019

Restaurację Amarylis odwiedziliśmy przy okazji Fine Dining Week. Był to wspaniały wybór. Mnóstwo pysznych dań, dużo zaskakujących ale świetnie wyważonych połączeń smakowych, kilka niespodzianek od szefa kuchni i przede wszystkim świetna obsługa. Bardzo polecam dobranie do menu degustacyjnego selekcji win, szczególnie z obszernym i bardzo ciekawym komentarzem pana Przemka - pełnego pasji i wiedzy sommeliera! Przy tej okazji można nie odchodząc od stolika, odbyć podróż po różnych winnicach i dowiedzieć się mnóstwa ciekawych rzeczy na temat degustowanych win. Gorąco polecam.

1  Dziękujemy, Justyna Z

Amarylis — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Amarylis? Podziel się wrażeniami!