“Pyszne kulinarne przeżycie”
Amarylis — recenzja

Amarylis
Nr 6 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Europejska, Polska, Fusion
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 1 września 2019

Restaurację Amarylis odwiedziliśmy przy okazji Fine Dining Week. Był to wspaniały wybór. Mnóstwo pysznych dań, dużo zaskakujących ale świetnie wyważonych połączeń smakowych, kilka niespodzianek od szefa kuchni i przede wszystkim świetna obsługa. Bardzo polecam dobranie do menu degustacyjnego selekcji win, szczególnie z obszernym i bardzo ciekawym komentarzem pana Przemka - pełnego pasji i wiedzy sommeliera! Przy tej okazji można nie odchodząc od stolika, odbyć podróż po różnych winnicach i dowiedzieć się mnóstwa ciekawych rzeczy na temat degustowanych win. Gorąco polecam.

1  Dziękujemy, Justyna Z

Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Krakowska piwnica, jedna z wielu. Może i jedzenie jest wyszukane, ale nie należy do tanich. Urokliwe miejsce prawie na Kazimierzu. Piwnica, ale jakaś taka niby klimatyczna, ale coś jej brakuje. Jedzenie nie było z najwyższej pólki a cena i owszem tak. Mogliby się trochę postarać.

1  Dziękujemy, Elżbieta S
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, rewelacyjna obsługa. Sposób podania na najwyzszym poziomie. Będę długo pomietać wizytę w tej restauracji. Zamieszam tam wrócic jeszcze nie raz.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Dream577420
Zrecenzowano 3 kwietnia 2019

Restauracja robi pozytywne wrażenie, dania są dobre a wnętrza ciepłe i ciekawe. Wybór dań dość szeroki choć ceny średnie ale za to wiemy za co płacimy. Ogólnie polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Kamilek M
Zrecenzowano 19 marca 2019

Byliśmy tutaj z rodziną kolejny raz w ciągu 1,5 roku - coraz lepiej :), zamówiliśmy menu degustacyjne - strzał w 10 (kolejny raz).
- Wnętrze - nic do zarzucenia.
- Obsługa - Uprzejmi, uśmiechnięci. Pełny profesjonalizm, informacja o potrawach, sposobie przygotowania (lubię sam trochę gotować - to ważne dla mnie), znajomość win, ich doradztwo, wiedza o producentach itd.
- To co najważniesze - jakość potraw: wspaniałe, bajkowe smaczki od przystawek po desery...
- tak chcieliśmy: chcieliśmy prawdziwej uczty.
- co ważne, wróciliśmy do domu i nie "wspominaliśmy" gastrycznie jedzenia poza domem (co niestety rzadkie po innych restauracjach)
- będziemu tu wracać - dziękujemy:)))

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Jacek P

Amarylis — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Amarylis? Podziel się wrażeniami!