“Pyszna kolacja.”
Amarylis — recenzja

Amarylis
Nr 29 wśród 1 653 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Europejska, Polska, Fusion
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 18 października 2017

Niewiele jest takich miejsc w Krakowie, gdzie wszystkie dania są po prostu pyszne. Brawo dla kucharzy za oryginalne smaki. Oby tak dalej. Na pewno tam wrócę.

2  Dziękujemy, Leszek M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Przemek_Regi, Guest Relations Manager, AmarylisOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Drogi Gościu,

W imieniu naszego zespołu pragnę podziękować za tą bardzo dobrą opinie, dołożymy wszelkich starań aby każda Państwa wizyta była wyjątkowa i bogata w nowe doświadczenia kulinarne.

Napisz recenzję

Zrecenzowano 18 października 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodziną na menu degustacyjnym i był to świetnie spędzony czas, trzeba faktycznie przeznaczyć minimum 3h. Z początku wielkość porcji może zniechęcić ale wszystko jest bardzo przemyślane. W jednym daniu jest niesamowicie wiele smaków a każde następne czymś zaskakuje. Ukłony dla szefa kuchni, na pewno jeszcze tam zawitam

4  Dziękujemy, MadzinG

Szanowny Gościu restauracji Amarylis,

Jesteśmy przepełnieni dumą mogąc czytać tak miłą i pełną słów uznania opinie. Największą motywacją naszych działań są zadowoleni goście, którzy wracają do naszej restauracji. W imieniu naszego zespołu bardzo dziękuję za poświęcony nam czas i mam nadzieję że wkrótce znowu będziemy mieli zaszczyt Państwa gościć.

Zrecenzowano 1 października 2017 z urządzeń przenośnych

Kameralne, spokojne miejsce z zaangażowana obsługą. Dania wykwintne i gustownie podane. Idealne na romantyczną kolacje.

1  Dziękujemy, MichalTaranowicz
Zrecenzowano 29 września 2017

Bardzo dobre miejsce na kolację. Krótka i treściwa karta, bez zbędnej "poetyckości". Duży plus za potrawy z wykorzystaniem regionalnych produktów, które są zresztą bardzo smaczne. Ciekawe zestawienia smaków. Obsługa kompetentna, bardzo miła. Polecam.

Jedynym minusem może być dla mnie fakt baru w dużej sali - lepiej prezentowałby się w mniejszej, nie umniejszając przy tym kameralności miejsca.

1  Dziękujemy, Wioletta N
Zrecenzowano 14 września 2017

Byliśmy z mężem na kolacji rocznicowej,jestem zachwycona wnętrzem ,obsługą przemiła pani .Jedzenie było wspaniałe .....ja jadłam "Polędwiczka cielęca / grasica / ziemniak z ogniska" , mąż "Consomme z perliczki i pomidorów / dziki ryz /bazylia. .Mam kłopoty żołądkowe i zawsze się boję jedzenia ,tu było wszystko świeżutkie i smaczne .Polecam jak ktoś lubi dobre jedzenie

1  Dziękujemy, Małgorzata B

Amarylis — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Amarylis? Podziel się wrażeniami!