“Uczta dla wszystkich zmysłów”
Amarylis — recenzja

Amarylis
Nr 6 wśród 1 883 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Europejska, Polska, Fusion
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 18 października 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodziną na menu degustacyjnym i był to świetnie spędzony czas, trzeba faktycznie przeznaczyć minimum 3h. Z początku wielkość porcji może zniechęcić ale wszystko jest bardzo przemyślane. W jednym daniu jest niesamowicie wiele smaków a każde następne czymś zaskakuje. Ukłony dla szefa kuchni, na pewno jeszcze tam zawitam

Termin wizyty: październik 2017
6  Dziękujemy, MadzinG
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Przemek_Regi, Guest Relations Manager, AmarylisOdpowiedź udzielona 27 listopada 2017

Szanowny Gościu restauracji Amarylis,

Jesteśmy przepełnieni dumą mogąc czytać tak miłą i pełną słów uznania opinie. Największą motywacją naszych działań są zadowoleni goście, którzy wracają do naszej restauracji. W imieniu naszego zespołu bardzo dziękuję za poświęcony nam czas i mam nadzieję że wkrótce znowu będziemy mieli zaszczyt Państwa gościć.

Zrecenzowano 1 października 2017 z urządzeń przenośnych

Kameralne, spokojne miejsce z zaangażowana obsługą. Dania wykwintne i gustownie podane. Idealne na romantyczną kolacje.

Termin wizyty: październik 2017
3  Dziękujemy, MichalTaranowicz
Zrecenzowano 29 września 2017

Bardzo dobre miejsce na kolację. Krótka i treściwa karta, bez zbędnej "poetyckości". Duży plus za potrawy z wykorzystaniem regionalnych produktów, które są zresztą bardzo smaczne. Ciekawe zestawienia smaków. Obsługa kompetentna, bardzo miła. Polecam.

Jedynym minusem może być dla mnie fakt baru w dużej sali - lepiej prezentowałby się w mniejszej, nie umniejszając przy tym kameralności miejsca.

Termin wizyty: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, Wioletta N
Zrecenzowano 14 września 2017

Byliśmy z mężem na kolacji rocznicowej,jestem zachwycona wnętrzem ,obsługą przemiła pani .Jedzenie było wspaniałe .....ja jadłam "Polędwiczka cielęca / grasica / ziemniak z ogniska" , mąż "Consomme z perliczki i pomidorów / dziki ryz /bazylia. .Mam kłopoty żołądkowe i zawsze się boję jedzenia ,tu było wszystko świeżutkie i smaczne .Polecam jak ktoś lubi dobre jedzenie

Termin wizyty: sierpień 2017
3  Dziękujemy, Małgorzata B
Zrecenzowano 8 września 2017

Tak na początku, to moja 2 recenzja z tego miejsca, ale poprzednia omyłkowo została przypisane temu miejscu a dotyczyła innego lokalu:)
Jak zauważyłem pomyłkę to na początku chciałem wycofać opinię, ale niestety się nie dało, więc przy kolejnej wizycie w Krakowie odwiedziłem to miejsce i bardzo z tego się cieszę?
Ponieważ jedzenie podawane w tej restauracji to prawdziwe arcydzieła i petarda smaków:)
Wiedząc jak młodym człowiekiem jest szef kuchni, tym większy szacunek.
Obsługa jena z najbardziej profesjonalnych i pomocnych jakie udało mi się do tej pory spotkać na mojej kulinarnej drodze:)
Wielkie brawa, dla mnie na ten czas najlepsza restauracja w Krakowie.
Na pewno jeszcze tam wrócę:)

Termin wizyty: sierpień 2017
2  Dziękujemy, Adamo21
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Przemek_Regi, Guest Relations Manager, AmarylisOdpowiedź udzielona 10 września 2017

Drogi Gościu,

W imieniu całego zespołu Amarylis pragnę bardzo podziękować za wszystkie miłe słowa zawarte w recenzji, nasz zespół pracuje, uczy się i szkoli właśnie dla takiej satysfakcji naszych gości. Jesteśmy przepełnieni dumą że mimo odwiedzin wielu krakowskich miejsc to naszą restaurację nazywa Pan najlepszą. Mamy nadzieję że w najbliższym czasie odwiedzi Pan naszą restaurację, a my będziemy Pana w stanie czymś pozytywnie zaskoczyć.

Amarylis — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Amarylis? Podziel się wrażeniami!