“Niezapomniana kolacja”
Amarylis — recenzja

Amarylis
Nr 19 wśród 1 562 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Europejska, Polska, Fusion
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Liczba recenzji: 2
“Niezapomniana kolacja”
Zrecenzowano: 20 lutego 2017

Podczas wizyty w Krakowie, miałam okazję świętować tam rocznicową kolację. Wybór lokalu okazał się strzałem w dziesiątkę.
Jesienne menu z wybitnie trafionymi połączeniami smaków, obsługa na najwyższym poziomie- absolutna kwintesencja najwyższej klasy restauracji.
Z przyjemnością odwiedzę to miejsce po raz kolejny.

Nieprzychylnie oceniam jedynie gości hotelu, pod którym mieści się restauracja. Pomieszkujący tam obcokrajowcy, dla których wartości dań dzielone są przez przysłowiowe '5', mogliby okazać większy szacunek swoim ubiorem oraz zachowaniem. Dresowe outfity kontrastowały nieco z eleganckim strojem osób przybyłych na uroczystą kolację.

• Data wizyty: wrześniu 2016
Dziękujemy, Justyna G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka T, Manager, Amarylis, 23 lutego 2017
Pani Justyno,

Serdecznie dziękujemy za tak miłe słowa! Cieszymy się że restauracja spełniła Państwa oczekiwania zarówno pod względem kulinarnym jak i prezentowanego serwisu.
Miło nam, że wybrali Państwo Amarylis na specjalną okazję. To dla nas duży komplement gdy Goście wybierają naszą restaurację aby uczcić ważne chwile w swoim życiu,

Zapraszamy ponownie!

Najpierw j. polski
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
“Uczta dla oczu i podniebienia”
Zrecenzowano: 19 lutego 2017

Piękne wnętrza oraz sympatyczna obsługa to był dopiero początek wspaniałej przygody kulinarnej, jaką zaserwował nam Amarylis - dania są bardzo wykwitnie podawane, niczym dzieła sztuki i aż chce się je podziwiać zamiast jeść! Niemniej estetyka podania nie ustępuje walorom smakowym potraw i niebanalnemu połączeniu wyszukanych składników. Każdy kęs był naprawdę niesamowitym doświadczeniem. Z pełnym przekonaniem polecam tę restaurację!

• Data wizyty: grudniu 2016
Dziękujemy, Angela_Krk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka T, Manager, Amarylis, 21 lutego 2017
Szanowna Pani,

Serdecznie dziękujemy za zamieszczenie opinii po wizycie w naszej restauracji.
Bardzo się cieszymy, że serwowane przez nas dania zachwyciły Państwa zarówno pod względem smakowym jak i wizualnym. Estetyka talerza jest dla nas bardzo ważna. Kucharze przykładają ogromną uwagę aby każdy składnik dania znalazł się w odpowiednim miejscu na talerzu tworząc piękną kompozycję.
Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli Państwa gościć w Amarylis,

Kraków, Polska
“Warto tu być”
Zrecenzowano: 15 lutego 2017

Cudne miejsce, wino genialne ale smaki jedzenia przereklamowane jedynie deser mi smakował bardzo, nie wiem jedynie dlaczego miałam trudności z rezerwacją choć 3 stoliki były tylko zajęte. Ale ostatecznie bardzo miłe miejsce, muzyka dodaje klimatu i warto tam pójść

• Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, 192eoh
Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za zamieszczenie opinii po wizycie w naszej restauracji.
Menu przygotowywane przez naszego Szefa kuchni opiera się głównie na polskich regionalnych produktach, które staramy się pokazywać w innych, bardziej nowoczesnych i atrakcyjniejszych ( zarówno dla oczu jak i podniebienia) odsłonach. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre połączenia smaków mogą wydawać się odważne ale doceniają to nasi Goście, którzy wiedzą, że zawsze mogą u nas spróbować czegoś innego, niespotykanego na co dzień. Bardzo się cieszymy, że miło spędzili Państwo wieczór w naszej restauracji.

Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

“Smacznie i elegancko”
Zrecenzowano: 15 lutego 2017

Przy okazji lunchu biznesowego odkryłam ciekawą restaurację z nietuzinkową kartą i dyskretną obsługą i wysmakowanymi daniami.
Polecam pierogi

• Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, Beata K
Szanowna Pani Beato,

Dziękujemy serdecznie za zamieszczenie opinii po wizycie w naszej restauracji.
Bardzo się cieszymy, że wybrali Państwo Amarylis na lunch biznesowy i że spełniliśmy Państwa oczekiwania zarówno pod względem serwowanej kuchni jak i obsługi.

Zapraszamy serdecznie przy kolejnych okazjach!
“rewelacja”
Zrecenzowano: 15 lutego 2017

najlepsza restauracja w ktorej bylem, jedzenie fantastyczne, chociaz ceny wysokie, ale warto, na prawde polecam

• Data wizyty: marcu 2016
Dziękujemy, Pawel O
Szanowny Panie Pawle,

Bardzo dziękujemy za zamieszczenie opinii po wizycie w naszej restauracji.
Jest nam niezmiernie miło, że uznali Państwo Amarylis za najlepszą restaurację, którą udało się Państwu odwiedzić. Takie słowa stanowią dla nas jeszcze większą mobilizację do dalszej ciężkiej pracy i dają poczucie satysfakcji.

Będzie nam miło gościć Państwa ponownie!

Pozdrawiam,

Amarylis — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Amarylis? Podziel się wrażeniami!