Kraków

“Magiczne miejsce!”
Restauracja Padre — recenzja

Restauracja Padre
Nr 12 wśród 2 136 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 6 dni temu z urządzeń przenośnych

Eleganckie miejsce w samym centrum Krakowa z francuskim wystrojem i nieprzeciętnie kartą. Znakomite dania główne (halibut, żeberka) i desery, oraz na prawdę bardzo dobre wino domu! Obsluga na wysokim poziomie, szczegolnie Pan Karol, widać ze praca sprawia mu ogromną satysfakcje. Polecam każdemu na spędzenie cudownego wieczoru bądź popołudnia. 3 godziny spędzone w Państwa restauracji upłynęły w magicznej atmosferze. Dziekuje

Dziękujemy, 917sylwias
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: carli2s666, Kierownik, Restauracja PadreOdpowiedź udzielona 4 dni temu

Droga Pani Sylwio, bardzo dziękujemy za tak pochlebną opinie na temat Pani wizyty w naszej restauracji. Jest nam bardzo miło słyszeć że spędziła Pani u nas miłe chwile. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 1 tydzień temu z urządzeń przenośnych

Restauracja ma przeuroczy wystrój. Wnętrze restauracji jest bardzo przytulne a obsługa bardzo uprzejma co wpływa na dobrą atmosferę tego miejsca. Jedzenie bardzo fikusne i smaczne, ciekawe połączenia nietypowych smaków. Gorąco polecam :)

Termin wizyty: listopad 2019
Dziękujemy, martynagie
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tadeusz S, Kierownik, Restauracja PadreOdpowiedź udzielona 4 dni temu

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za umieszczenie opinii na portalu Trip Advisor. Jest nam niezmiernie miło, iż potrawy jakie serwujemy, a także serwis w pełni spełniły Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję na ponowną Państwa wizytę na którą serdecznie zapraszamy.

Zrecenzowano 1 tydzień temu z urządzeń przenośnych

Po prostu kolacja... ale w jakże pięknych okolicznościach architektury. A przy tym obsługa: świetna, kompetentna, miła , pomocna, nie będąca nachalną. Jedzenie bardzo smaczne, zwłaszcza ryby. Ceny nie są najniższe, ale warto. Polecamy!

Termin wizyty: listopad 2019
1  Dziękujemy, tarmar2017

Szanowana Pani, Serdecznie dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania co do jedzenia jak i serwisu. Mamy nadzieje, że szybko nas Pani odwiedzi!

Polecam doskonałe jedzenie. Niesamowita atmosfera przy świetnej, nastrojowej muzyce.
Obsługa - pierwsza klasa!

Dziękujemy, Maciek001
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tadeusz S, Kierownik, Restauracja PadreOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za Pana opinie. Bardzo nam miło czytać ,że nasza kuchnia jak i obsługa spełniła Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie.

Bardzo mile spędzony wieczór. Jedzenie PYSZNE! Wielkie brawa dla obsługi kelnerskiej. Restauracja choć trochę ukryta w starych kamienicach Krakowa - warta odszukania! Niezwylke elegancko i jednocześne tak normalnie - że nie czujemy się skrępowani.
Może budżet trzeba mieć troszkę większy na taką kolację (my akurat w 3 osoby, przystawki, zupy, dania główne i deser;)) - ale warto!
Polecam!

Dziękujemy, Katarzyna Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tadeusz S, Kierownik, Restauracja PadreOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Serdecznie dziękujemy za miłe i ciepłe słowa skierowane pod naszym adresem. Miło nam będzie gościć Panśtwa ponownie. Pozdrawiam

Restauracja Padre — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Padre? Podziel się wrażeniami!