“Bardzo stylowe miejsce!”
Restauracja Padre — recenzja

Restauracja Padre
Nr 12 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto

Bardzo urokliwe miejsce z bardzo dobrą kuchnią. Wąskie menu gwarantuje dobrą jakość potraw. Polecam żeberka!

Dziękujemy, Robert F

Do Krakowa pojechaliśmy na jeden dzień. Szukaliśmy dobrej restauracji żeby zjeść obiad. Restauracja znajduje się przy Plantach. Do restauracji schodzi się po schodkach i pierwsze wrażenie: jak ponuro. Wnętrze stylizowane na francuskie uliczki, gdzie stoliki są na zewnątrz. Zamówiliśmy żeberka oraz risotto. Pyszne :) Pewnie zajrzymy ponownie.

Dziękujemy, Weronika027
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa, pyszne jedzenie, piękny wystrój, czegóż potrzeba więcej.
Szczerze polecam wszystkim.

Dziękujemy, 861elaj
Zrecenzowano 9 września 2019

Wszystkie dania pyszne i z pomysłem!
Krem z batata oryginalny, krewetki z chorozizo klasyk w najlepszym wydaniu.
Żeberko - tak jak głoszą plotki- najlepsze jakie się jadło!
Desery zaskakujące.
Serwis na najwyższym poziomie.
Duet kelnerów Klaudia i Tomek z idealnym wyczuciem odpowiadali na nasze potrzeby.
Na pewno to nie była ostatnia wizyta w tym miejscu

Dziękujemy, Olga W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tadeusz S, Kierownik, Restauracja PadreOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Bardzo Dziękujemy za pochlebną opinie. Stale staramy się poprawiać poziom naszego serwisu aby spełniał Państwa wymagania. Do zobaczenia wkrótce :)

Zrecenzowano 9 września 2019

Profesjonalna i przemiła obsługa. Pyszne jedzenie. Piękne, klimatyczne wnętrze. Wszystko na najwyższym poziomie.

Dziękujemy, Elwira C

Restauracja Padre — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Padre? Podziel się wrażeniami!