Kraków

“Rodzinna kolacja”
Restauracja Padre — recenzja

Restauracja Padre
Nr 13 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 9 września 2019

Wszystkie dania pyszne i z pomysłem!
Krem z batata oryginalny, krewetki z chorozizo klasyk w najlepszym wydaniu.
Żeberko - tak jak głoszą plotki- najlepsze jakie się jadło!
Desery zaskakujące.
Serwis na najwyższym poziomie.
Duet kelnerów Klaudia i Tomek z idealnym wyczuciem odpowiadali na nasze potrzeby.
Na pewno to nie była ostatnia wizyta w tym miejscu

Dziękujemy, Olga W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tadeusz S, Kierownik, Restauracja PadreOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Bardzo Dziękujemy za pochlebną opinie. Stale staramy się poprawiać poziom naszego serwisu aby spełniał Państwa wymagania. Do zobaczenia wkrótce :)

Zrecenzowano 9 września 2019

Profesjonalna i przemiła obsługa. Pyszne jedzenie. Piękne, klimatyczne wnętrze. Wszystko na najwyższym poziomie.

Dziękujemy, Elwira C
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękne wnętrze ♡♡ jedzenie palce lizać do tego spore porcje. Obsługa na najwyższym poziomie pod względem wiedzy jak i serwisu, gorąco polecam

Dziękujemy, carli2s666
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam kilkakrotnie, co świadczy o tym, że karmią dobrze. Raczej do odwiedzin latem, gdy można usiąść na zewnątrz, niż zimą, gdyż restauracja mieści się w dosyć wilgotnej piwnicy.

Dziękujemy, Magdalena P
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Bardzo przyjemne i klimatyczne miejsce, w sam raz na romantyczną kolację. Bardzo miła obsługa, wyśmienite jedzenie, a rachunek nie zrujnował domowego budżetu.

1  Dziękujemy, Moj_z_Moja

Restauracja Padre — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Padre? Podziel się wrażeniami!