Kraków

“Wyjątkowe miejsce”
Restauracja Padre — recenzja

Restauracja Padre
Nr 13 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 9 września 2019

Profesjonalna i przemiła obsługa. Pyszne jedzenie. Piękne, klimatyczne wnętrze. Wszystko na najwyższym poziomie.

Dziękujemy, Elwira C

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękne wnętrze ♡♡ jedzenie palce lizać do tego spore porcje. Obsługa na najwyższym poziomie pod względem wiedzy jak i serwisu, gorąco polecam

Dziękujemy, carli2s666
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam kilkakrotnie, co świadczy o tym, że karmią dobrze. Raczej do odwiedzin latem, gdy można usiąść na zewnątrz, niż zimą, gdyż restauracja mieści się w dosyć wilgotnej piwnicy.

Dziękujemy, Magdalena P
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Bardzo przyjemne i klimatyczne miejsce, w sam raz na romantyczną kolację. Bardzo miła obsługa, wyśmienite jedzenie, a rachunek nie zrujnował domowego budżetu.

1  Dziękujemy, Moj_z_Moja
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Przepiękne i klimatyczne,klasyczne wnętrza budujące wyjątkowa atmosferę, gdzie delektować można podniebienie począwszy od startera np.(chrupiące bagietki z kozim serem,łososiem pod pierzynką rukoli,po rozpływające się w ustach risotto z kurczakiem i gruszką i boski sernik na migdałowym cieście), świeża pachnąca kawa, wino;)do tego profesjonalna obsługa i jeszcze raz klimat tego miejsca;)Serdecznie polecam na specjalne okazje, jak i na spotkanie biznesowe.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Kahe23

Restauracja Padre — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Padre? Podziel się wrażeniami!