“Z klasą ale bez przesady”
Restauracja Padre — recenzja

Restauracja Padre
Nr 25 wśród 1 657 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 13 października 2017 z urządzeń przenośnych

Dziś zawitałam do Krakowa. Miejsca nie wybierałam ja ale stwierdziłam, że opinie na tripadvisor warto zweryfikowac. Miejsce na starym mieście lekko na uboczu. Warto zarezerwować stolik. Ja zadzwoniłam 15min przed przyjściem i nie było problemu. Restauracja znajduje się w piwnicy. Nie jest za duża, co powoduje że człowiek nie czuje się jak w jadłodajni np "pod wawelem" ....oczywiscie kto co lubi.
Przystawka krewetki z chorizo- skłamałabym, że chwytają, ale są poprawne. Kiełbasa mogłaby być mniej wysmażona.
Główne danie halibut z czarnym tiagiatelle i kalafiorem romanesco. Uwaga danie jest pikantne. Halibut rozpływa się w ustach. Polecam jak ktoś lubi ryby.
Bardzo miła obsługa. Wie co podaje i bardzo dba o klienta.
Muzyka mogłaby być spokojniejsza i odrobinkę ciszej. Tutaj to naprawdę już się czepiam :)
Ogólnie bardzo polecam wszystkim którzy lubią zjeść dobrze i ładnie.
Smacznego

1  Dziękujemy, Narcyz W

Zrecenzowano 12 października 2017 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy na koncert Stinga.W/g Tripa,dotarliśmy tutaj.Mega super obsługa,bardzo profesjonalna i dyskretna.Jedzenie petarda-żeberka polecam,zupy i przystawkę krewetki z chorizo... Super lokal ,polecam ,rewelacja

Dziękujemy, Tomasz g
Zrecenzowano 10 sierpnia 2017

Idealna restauracja dla zakochanych. Polecam szczególnie na rocznice i urodziny !
Kelnerzy są sympatyczni, jedzenie wydawane szybko, tylko wszystko ma swoją cene, ale jest tego warte.

Dziękujemy, olamakota666
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Witam serdecznie. Polecam restaurację wszystkim lubiącym smaczne posiłki. Zjadłem krem z grzybów, polędwice wołową a na deser buraka z lodami. Żona zamówiła typowo włoskie dania z makaronem, polędwiczkami wieprzowymi z sosami pomidorowym i grzybowym. Wszystko bardzo nam smakowało. Za cenę 200zl w dwie osoby pojedliśmy i popiliśmy aż za dużo i to w przyjemnym miejscu z miłą obsługą.

Dziękujemy, dariusz B
Zrecenzowano 14 lipca 2017

Znakomite miejsce. Rewelacyjna kuchnia i wspaniała obsługa - miła, sympatyczna i bardzo pomocna. Jeżeli ktoś nie zna Krakowa, może mieć kłopoty z trafieniem do Padre, ale warto poszukać. Bardzo klimatyczne wnętrze (mimo, że piwnica, to miło i sympatycznie). Miejsce warte polecenia.

Dziękujemy, Mariusz_EU

Restauracja Padre — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Padre? Podziel się wrażeniami!