“Palce lizać !”
Marchewka Z Groszkiem — recenzja

Marchewka Z Groszkiem
Nr 194 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W „Marchewce...” jedliśmy przeróżne dania - wszystko było pyszne, ale pierogi z gęsiną pobiły wszystko - o matko co za smak! Ogólnie szkoda, że mało miejsca w środku, ale jedzenie jest przepyszne. Polecam z czystym sumieniem :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, KatarzynaStW

Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak zwykle po długim spacerze po Kazimierzu wylądowaliśmy w naszej ulubionej knajpce. Dzieci jadły standardy, czyli placki ziemniaczane ze śmietaną (po 2 szt. zostawiły lekki niedosyt). Były pysznie chrupiące z dodatkiem gęstej śmietany. Oprócz tego wyśmienite knedle ze śliwkami i polane bułką tartą. Ja tym razem zrezygnowałam ze standardu, czyli kaczki na rzecz pstrąga. Czekałam długo, ale warto było. Polecam to miejsce wszystkim, którzy chcą zjeść tradycyjnie, smacznie i bez "nowoczesnych wynalazków".

Dziękujemy, AgaSko
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy ich w porze obiadowej, pomimo braku rezerwacji kelnerka znalazła nam siedzenie. Placki ziemniaczane ze śmietana były przepyszne, warkocz z polędwiczki oraz zrazy były przygotowane perfekcyjnie - mięsko kruche a sos grzybowa absolutnie pyszny. Niestety już wyjeżdżamy, ale przy następnej wizycie w Krakowie sprawnością wrócimy i to nie raz!! Super obsługa, czas oczekiwania na potrawy minimalny a same dania jak u babci - dziękujemy

Dziękujemy, J6260Xlilly
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Jedliśmy kilka różnych dań. Najlepiej wypadły te klasyczne: żurek, zrazy i placki ziemniaczane i ruskie pierogi. Troszkę gorzej salaty ale co tam salaty skoro reszta była rewelacyjna!
O daniach powiedziec ze dobre tp mało! A przy tym zrobione troche nowoczesniej niz u babci. Atmosfera wspaniała obsługa też. Ceny umiarkowane. Polecamy

Dziękujemy, Cruiser65873
Zrecenzowano 8 czerwca 2019

Do restauracji trafiliśmy prosto z ulicy, chociaż chwilkę musieliśmy poczekać na stolik na zewnątrz. Dania serwowane w restauracji posiadają wystarczające rozmiary i są bardzo smaczne. Obsługa jest bardzo miła i profesjonalna. Ceny bardzo przystępne.

Dziękujemy, tomekil45

Marchewka Z Groszkiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Marchewka Z Groszkiem? Podziel się wrażeniami!